Weronika Rosati wystosowała oficjalne oświadczenie. Aktorka gra ostro

Weronika Rosati wystosowała oficjalne oświadczenie. Aktorka gra ostro Źródło: youtube.com/Magazyn Gala

Weronika Rosati już od dłuższego czasu walczy w sądzie o alimenty dla córki i o przyznanie jej wyłącznej opieki nad dzieckiem. Ta sytuacja to prawdziwa pożywka dla mediów, dlatego Weronika zdecydowała się naprawdę ostro zareagować.

Weronika Rosati przez walkę o dobro własnej córki ma już zszargane nerwy. Jej były partner, Robert Śmigielski, podczas rozpraw nie miał dla niej litości, a teraz tabloidy wykorzystują niepotwierdzone doniesienia wbrew aktorce. W końcu nerwy puściły i celebrytka postanowiła się z tym rozprawić raz, a dobrze.

Weronika Rosati została oskarżona o oddanie dziecka ojcu. Nerwy w końcu jej puściły

W ostatnich dniach w mediach pojawiło się wiele nieprawdziwych informacji, zgodnie z którymi Weronika oddała córkę ojcu. 1,5 roczna Elizabeth na szczęście jest nieświadoma całego zamieszania, a przebywa cały czas, nieprzerwanie ze swoją mamą. W poniedziałek sąd wydał postanowienie odnośnie ustalenia władzy rodzicielskiej.

Weronika Rosati korzysta z usług pełnomocnika, by nie być jeszcze lepszą pożywką dla mediów. Dzięki niemu oszczędza też czas i nerwy, nie musząc ciągle komentować tej sprawy. Teraz także postanowiła skorzystać z jego usług i za jego pośrednictwem wydała oficjalne oświadczenie.

Rosati prostuje w nim, że orzeczenie sądu to nie wyrok, a postanowienie na czas postępowania. Powiadomiła też, że udało jej się to, o co wnioskowała. Gra naprawdę ostro, jednak najwyraźniej dzięki temu też może cieszyć się oczekiwanymi rezultatami. 

- Najważniejszym elementem orzeczenia jest istotne ograniczenie praw rodzicielskich ojcu, zgodnie z naszym wnioskiem. Tym samym sąd przyznał rację Weronice Rosati - można przeczytać w oświadczeniu.

Postępowanie odbywa się nie tylko w Polsce, ale i w USA. Za oceanem sprawa wygląda o wiele poważniej

- Naturalnym jest, że sąd wziął pod uwagę fakt, iż toczą się - zarówno w Polsce, jak w USA - sprawy karne o stosowanie przez Roberta Śmigielskiego przemocy wobec Weroniki Rosati. W szczególności, w USA w trybie zabezpieczającym został wydany zakaz zbliżania się Roberta Śmigielskiego do Weroniki Rosati i Elizabeth Rosati ze względu na przemoc, jakiej dopuszczał się wobec obydwu - takie informacje przekazała Weronika za pomocą pełnomocnika. Oświadczenie naprawdę robi wrażenie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Oprócz tego z oficjalnego pisma można dowiedzieć się, że Weronika Rosati wnioskowała o 2 godziny widzeń córki z ojcem, ale tylko pod nadzorem kuratora. Ojciec nie może jej nigdzie zabierać i spędzać czasu dłużej, niż jest to ustosunkowane w orzeczeniu sądu. Chce również, by postanowienie sądu amerykańskiego było aktualne także w Polsce, a sprawa w warszawskim sądzie szła tokiem tego amerykańskiego. Sędzia przychylił się do wniosku.

  1. Wielka tragedia dotknęła Danutę Wałęsę. Kobieta dopiero niedawno postanowiła o tym powiedzieć. To straszne! Reakcja Lecha jest oburzająca!
  2. Nie uwierzycie jak Iwona Pavlovic wyglądała jako nastolatka! Była PIĘKNA! Te zdjęcia zwalają z nóg!
  3. Julia Wieniawa już niedługo straci pracę! Sensacyjne doniesienia mediów, ogromne pieniądze w tle
  4. Wstrząsające doniesienia o głównym dostawcy mięsa Biedronki. Przez afrykański pomór świń ma ogromne problemy
  5. Druzgocąca wiadomość z "Na wspólnej". Jeden z bohaterów nie żyje, nagła, niespodziewana tragedia
  6. Księżna Kate miała nietęgą minę. Nagle na balu pojawiła się kochanka Williama, szokujące doniesienia mediów

Źródło: Fakt

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu