Kobieta zmarła po tym, jak dowiedziała się, co mąż zrobił ich 6-letniej córce Weronice

Kobieta zmarła po tym, jak dowiedziała się, co mąż zrobił ich 6-letniej córce Weronice Źródło: Maxpixel/Public

Weronika żyła w szczęśliwym, kochającym domu. Z rodzicami, dla których była oczkiem w głowie i którzy zrobiliby dla niej wszystko... A przynajmniej tak myśleli sąsiedzi. Rzeczywistość okazała się znacznie mniej kolorowa, a wręcz okrutna. Tak okrutna, że doprowadziła jej matkę, wciąż jeszcze młodą kobietę, do śmierci.

Weronika mieszkała wraz z rodzicami i bratem w Rostowie nad Donem, mieście w południowej Rosji. Rodzina, sąsiedzi i wszyscy znajomi byli przekonani, że młoda para jest ze sobą szczęśliwa a mała, 6-letnia Weronika oraz 3-letni Iwan są owocami pełnego miłości związku. Nikt nie potrafił sobie nawet wyobrazić, jak tak naprawdę wyglądało życie rodziny. Dramatyczne wydarzenia, które miały miejsce w Rostowie położyły się głębokim cieniem na całej lokalnej społeczności. Do dziś nikt nie może uwierzyć w to, co się stało.

Anna Zubko, 27-letnia kobieta pracowała w pobliskim sklepie, wykonując zawód sprzątaczki. Związana była z Jarosławem Olejnikowem, który był bezrobotny i nadmiar wolnego czasu pożytkował zajmując się opieką nad dziećmi. Zostawał w domu, podczas gdy partnerka pracowała; sąsiedzi nie widzieli w tym nic dziwnego - w końcu ktoś musi zająć się dziećmi. Do momentu, gdy nie wyszedł na jaw prawdziwy horror.

Weronika została zamordowana. Podejrzanym jest jej ojciec

Wstrząsająca tragedia wydarzyła się we wrześniu 2018 roku. Wtedy to na działce, na której zamieszkiwała rodzina, za domem znaleziono ciało Weroniki. Śledczy szybko ustalili, że przyczyną śmierci było uduszenie za pomocą zabawki - dziewczynka, nie rozstawała się z nią ani o krok.

Jakby tego było mało sekcja zwłok jasno wykazała, że 6-letnie dziecko zostało przed śmiercią zgwałcone. Podejrzenia padły na ojca dziecka. Natychmiast został pochwycony i przedstawiono mu zarzuty gwałtu na dziecku oraz zabójstwa. Kara, jaką może otrzymać to maksymalnie 20 lat pozbawienia wolności.

Śmierć dziecka. Dramat matki

Czyn, jakiego dopuścił się ojciec dziecka wykracza poza wszelkie zakresy rozumienia. Po tragedii nagle zaczęły pojawiać się kolejne wstrząsające informacje. Weronika nie uczęszczała do przedszkola, miała problemy z mówieniem, wyraźnie ukazywały się problemy rozwojowe. Jednak nikt z sąsiadów nie zareagował, myśląc, że skoro rodzice nie są pijani to wszystko w porządku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Matka dzieci przeżyła ten dramat podwójnie. Ona również w świetle prawa nie jest bez winy. Dopuściła do takiej sytuacji, pomimo przesłanek, że z partnerem może być coś nie tak. Nie widziała, lub nie chciała widzieć pewnych symptomów. Odebrano jej władzę rodzicielską, a 3-letniego Iwana skierowano do sierocińca.

Po tych wydarzeniach 27-latka popadła w głęboką depresję. Marniała z dnia na dzień. Stała się wrakiem człowieka. Pół roku po śmierci córki sama zmarła, oficjalnie z powodu zapalenia płuc. Niektórzy twierdzą, że "pękło jej serce".

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL

  1. Michał Wiśniewski pokazał 17-letniego syna! Zemdlejecie z wrażenia. Jest BARDZO przystojny! 
  2. Legendarna polska aktorka zmarła na scenie w trakcie odgrywania roli. Widzowie myśleli, że to część przedstawienia
  3. "Nie da się upaść niżej". Skandaliczny materiał TVP O Dulkiewicz
  4. Była żona wyrzuconego z TVN gwiazdora przerywa milczenie. Doszczętnie go skompromitowała
  5. Straszna historia gwiazdora Polsatu. Popełnił samobójstwo przez aktorkę

źródło: popularne

Następny artykuł