Dorota Wellman znana jest z angażowania się w walkę o prawa zwierząt i wyższe kary dla osób, które się nad nimi znęcają. Tym razem dziennikarka sama wymierzyła sprawiedliwość. Znokautowała mężczyznę, który tłukł na ulicy szczeniaczka.

W programie „5 minut z Pauliną” Wellman przedstawiła swoje starcie z mężczyzną, któremu sama wymierzyła sprawiedliwość.

– Pan bił szczeniaka na ulicy, małego wilka. Bił tak, że pies zsiusiał się pod siebie. Zapięłam swoją torbę i przywaliłam mu – powiedziała.

Najbardziej szokujące z całej historii jest to, z jaką siłą został trafiony zwyrodnialec, który katował bezbronnego szczeniaczka. Dzięki przedmiotom, które znajdowały się w torebce, mężczyzna stracił przytomność.

– W tej torbie miałam ziemniaki, laptopa, książki, perfumy. Jak go strzeliłam, to aż stracił przytomność. Zwierzęta i ludzie cierpiący są dla mnie tak bliscy, jak ci, którzy mają w życiu gorzej – dodała Wellman.

Choć w sprawach politycznych zachowujemy bezstronność, w przypadku tej kwestii społecznej chcieliśmy zaapelować o odwagę i podejmowanie działań, gdy widzicie krzywdzoną bez celu bezbronną istotę, czy to człowieka czy zwierzę. Nic nie działa tak odstraszająco na ludzi, którzy są w stanie znęcać się nad słabszymi, jak to, że mogą zostać potraktowani podobnie. Pozdrawiam, Albert Wójcik i zespół Pikio.pl. 

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO


Obserwuj Pikio.pl na Twitterze, tam więcej informacji!

źródło: program „5 minut z Pauliną”

...

Zobacz również