Dorota Wellman jest jedną z najbardziej lubianych, ale także niezwykle kontrowersyjnych dziennikarek. Tuż przed zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia postanowiła ona skomentować je w specyficzny, osobliwy sposób. Nie wszystkim się to jednak spodobało.

Wielu z nas święta kojarzą się ze spokojnym, rodzinnym czasem. Dla innych jednak są one trudnym obowiązkiem, którego wcale nie mają ochoty wypełniać. Do takiej właśnie postawy postanowiła odnieść się popularna dziennikarka.

ZOBACZ TAKŻE: Co za hipokryzja! Wellman krytykuje kobiety za pokazywanie „d*py”, a sama…

Wellman OSTRO jak nigdy

– Współczuję tym, którzy w święta MUSZĄ spotkać się z rodziną. Nie mają ochoty, nie lubią tych ludzi. To musi być męka. W imię świętego spokoju. (…) I może czasem trzeba dać sobie spokój. Zostać w domu i w czwórkę przełamać się opłatkiem. Nie słysząc docinków teściowej, złośliwości wuja, który po alkoholu robi za mądralę, uwag kuzynek, które pieką lepsze makowce, ale zjedzą twój, obrabiając ci d..ę – napisała w jednym ze swych tekstów dziennikarka.

Sama jednocześnie zaznaczyła, że ona lubi spędzać Boże Narodzenie w szerokim, rodzinnym gronie, a „narty, egzotyczne wyjazdy, pobyt w spa muszą poczekać”. Nie zmieniło to jednak faktu, że jej słowa, które według niektórych lekceważą polską świąteczną tradycję, rozwścieczyły i zawiodły wielu internautów.

ZOBACZ TAKŻE: SZOK! Wellman naprawdę to zrobiła w Krakowie, „Złapała go za jaja i…”

Podarte spodnie Prokopa, buty Ziemca i u*** stół Durczoka - największe wpadki w polskiej telewizji [ZOBACZ!]


Gwiazdy jej nienawidzą! Aktorka BEZLITOŚNIE parodiuje ich zdjęcia

...

Zobacz również

Zobacz również