Nadchodzący weekend będzie inny niż wszystkie. Ogromne utrudnienia, lepiej się przygotować

Nadchodzący weekend będzie inny niż wszystkie. Ogromne utrudnienia, lepiej się przygotować Źródło: Pikio.pl

To, co będzie miało miejsce w ten weekend, może być sporym zaskoczeniem dla wielu Polaków. Lepiej przygotować się na tę sytuację, również dlatego, że sporo osób planuje rodzinne spotkania oraz grille z racji upalnej pogody. Nadchodzący weekend będzie zdecydowanie inny niż wszystkie i konieczne jest stworzenie dobrego planu na najbliższe dni. Mało kto jest świadomy tego, jak wielkie utrudnienia nas czekają.

Weekend 15-16 sierpnia będzie zdecydowanie różnił się od tego, do czego przywykliśmy. Większość osób zapomina o tym, co czeka nas w najbliższą sobotę i jakie konsekwencje są z tym związane. Utrudnienia są ogromne, konieczne jest przygotowanie się do tej sytuacji, gdyż nie zanosi się na to, aby zdecydowano się zmienić dotychczasowe postanowienia.

Najbliższy weekend będzie dla wielu niemiła niespodzianką

Weekend to czas, gdy większość osób oddaje się błogiemu relaksowi. Warto jednak wiedzieć, że najbliższy będzie zupełnie inny i zapewne zaskoczy wielu Polaków. Wszyscy planujący weekendowe zakupy muszą przygotować się na to, że nie będzie to możliwe, jak dotychczas - w sobotę. Chociaż do niedzieli niehandlowych zdążyliśmy już przywyknąć, to wiele osób duże zakupy planuje właśnie na sobotę. W ten weekend nie będzie to jednak możliwe, warto o tym pamiętać i zaplanować w ciągu najbliższych dni wizytę w sklepie. W piątek może być w nim wyjątkowo tłoczno.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

W sobotę wiele osób zdziwi się, widząc, że sklepy są zamknięte

Zakaz handlu został rozszerzony na oba dni weekendu? Nic z tych rzeczy. W najbliższą sobotę 15 sierpnia obchodzić będziemy kościelne święto Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny oraz Święto Wojska Polskiego. Jest to ustawowy dzień wolny od pracy i właśnie w związku z tym sklepy będą zamknięte.

Ostatnim dniem w tym tygodniu, gdy będzie można swobodnie udać się na zakupy, będzie zatem piątek. Radzimy jednak nie zostawiać tego na ostatnią chwilę, gdyż kolejki mogą okazać się wyjątkowo duże. Wszyscy lubiący odwiedzać sklepy w weekend nie będą zadowoleni, szczególnie w momencie, gdy spojrzą na ilość niedziel handlowych, jakie pozostały nam w tym roku kalendarzowym.

Dzisiaj grzeje: 1. Chwilę temu Ministerstwo Zdrowia opublikowało nowe zasady i obostrzenia. Dotkną wielu z nas
2. Nowe zasady korzystania z transportu publicznego. Wprowadzenie stref wszystko zmieniło

Do końca roku zrobimy zakupy w niedzielę zaledwie kilka razy

Pułapka, w jaką w ten weekend wpadnie wiele osób, będzie wyjątkowo niemiła, szczególnie, że sobota będzie dniem, gdy wiele osób zdecyduje się na wycieczki czy odpoczynek nad wodą. W 2020 roku zostały nam zaledwie 3 niedziele handlowe, z czego aż dwie dopiero w grudniu. Najbliższa natomiast wypada 30 sierpnia. Zaplanujcie weekendowe zakupy w ciągu tygodnia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ogromne zmiany dla uczniów. Minister Edukacji Narodowej właśnie zabrał głos
  2. Polska policja podała przykre informacje. Nie żyje 25 osób, 189 rannych
  3. Dramatyczna sytuacja zakonnic z Piszkowic. 26 osób zagrożonych, w tym 7 dzieci
  4. Gigantyczne problemy jednego z banków w Polsce. Jego klienci stracą wszystkie pieniądze?
  5. Warto zostać w domu, najbliższe dni mogą być niebezpieczne. Ostrzeżenia obejmują ponad połowę kraju

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News