Kim jest wdowa po Kornelu Morawieckim? Choć od lat żyli w separacji, pozostawali w bardzo bliskich stosunkach

Kim jest wdowa po Kornelu Morawieckim? Choć od lat żyli w separacji, pozostawali w bardzo bliskich stosunkach Źródło: Wikimedia Commons/Konrad Wereszczyński

Wdowa po Kornelu Morawieckim niedługo pożegna swojego męża w trakcie uroczystego pogrzebu. Choć nie była jedyną kobietą w życiu ojca premiera, to pozostawali w bliskich stosunkach.

Wdowa po Kornelu Morawieckim od długiego czasu była z mężem w separacji. Choć wszyscy myśleli, że poseł na sejm wciąż żyje ze swoją żoną, cała prawda została obnażona całkiem niedawno. Mimo rozłąki, oboje nie zdecydowali się na rozwód i pozostali w bliskich stosunkach.

Wdowa po Kornelu Morawieckim była 11 lat starsza od męża

Żona Kornela Morawieckiego, Jadwiga była o 11 lat starsza od swojego partnera. Z początku 18-latek ukrywał ten fakt przed rodzicami, ale później ci zaakceptowali nauczycielkę chemii. Para poznała się podczas wyjazdu w góry i wystarczyły im zaledwie dwa miesiące, aby się pobrać.

Owocami ich związku są cztery córki oraz obecny premier RP - Mateusz Morawiecki. Co ciekawe, zanim urodził się ich ostatni syn, lekarz powiedział, że para nie powinna mieć więcej dzieci. Było to efektem tragedii, która ich dotknęła - Jadwiga Morawiecka urodziła piąte dziecko, które niedługo po narodzinach zmarło z powodu wady serca. Mimo to zdecydowali się jeszcze na syna - Mateusz był jedynym dzieckiem Morawieckich, które nie urodziło się w szpitalu, tylko w domu rodzinnym.

Kornel Morawiecki od dawna był w separacji ze swoją żoną

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Trudny okres para przeszła w latach 80., kiedy Kornel Morawiecki ukrywał się przed władzami PRL. Co ciekawe, para żyła w separacji prawdopodobnie od lat 90. W 1976 roku Kornel Morawiecki poznał znacznie młodszą od niego Annę, z którą drogi szybko mu się rozeszły. W latach 90. ponownie ją spotkał - para zamieszkała razem i ma syna, Jerzego, obecnie mającego 26 lat.

Dzisiaj grzeje: 1. Znany piosenkarz będzie miał dziecko z mężczyzną. Urodzi je surogatka. ''Jesteśmy w ciąży''
2. Dzisiejsza noc będzie wyjątkowo niebezpieczna. IMGW wydało pilne alerty na najbliższe dni

- Oczywiście kocham swoją żonę, ale z nią nie jestem od dłuższego czasu. Tak się potoczyło... Ale nie mamy rozwodu [...] Anna jest ode mnie młodsza o 15 lat. To piękna, mądra kobieta. Bardzo ją kocham - mówił Kornel Morawiecki.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zadziwiający pomysł Lidla na nagradzanie swoich najlepszych klientów
  2. Na studniówkę poszła z... ojcem swojego chłopaka. Sam jej to zaproponował. Powód wzruszy was do łez
  3. Agata Duda założyła takie buty, że aż oczy bolą od patrzenia. Zdjęcie z Brukseli podbija sieć
  4. Jackowski twierdzi, że na polskich ulicach dojdzie niedługo do strasznych wydarzeń. Jego wizja budzi niepokój
  5. Co za kompromitacja, Gessler o tym milczy. Kolejna restauracja po "Kuchennych Rewolucjach" upadła

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News