Waży 77 miliardów ton. Uderzy w Ziemię, NASA podała datę
Malwina Kossela - 16 Marca 2018

Waży 77 miliardów ton. Uderzy w Ziemię, NASA podała datę

Ogromne niebezpieczeństwo zbliża się do naszej planety. Ogromne w dosłownym tego słowa znaczeniu - waży bowiem 77 miliardów ton. To pewnie, uderzy w Ziemię, NASA podała nawet datę katastrofy.

Takiego zdarzenia nie było od tysięcy lat. Do naszej planety zbliża się ogromne niebezpieczeństwo. NASA podała nawet datę katastrofy. W Ziemię uderzy asteroida ważąca 77 miliardów ton. Asteroida Bennu może spowodować koniec świata. Początkowo sądzono, że minie Ziemię i ludzie mogą spać spokojnie. Okazało się jednak, że obliczenia naukowców były błędne. NASA potwierdziła, że kosmiczna skała uderzy w naszą planetę.

NASA zna datę katastrofy

Bennu waży 77 miliardów ton i ma pół kilometra średnicy. Jej uderzenie w Ziemię spowoduje globalną katastrofę. Wyzwoliłoby ono trzy razy więcej energii niż cała broń atomowa zdetonowana w historii. Naukowcy znają już dokładną datę tego wydarzenia. Asteroida Bennu uderzy w Ziemię w 2135 roku. Nasi potomkowie zdecydowanie będą bardzo mocno zagrożeni. Jeśli do tego czasu nie uda nam się skolonizować kosmosu, tak jak to proponował zmarły Stephen Hawking to nasz gatunek czeka totalna zagłada. NASA spróbuje nas uratować w jeszcze inny sposób. Zamierza wysłać specjalny statek kosmiczny o nazwieHAMMER, który przywita asteroidę ładunkami atomowymi i zmieni jej trajektorię lotu. Może także ją zniszczyć, ale to mogłoby spowodować zagrożenie. Planetę zbombardowałyby wtedy bowiem napromieniowane odłamki. Jedno jest pewne, rok 2135 będzie rokiem decydującym.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Fani Korony Królów zrozpaczeni. Żegnają gwiazdę serialu
  2. TVN zmuszone zlikwidować Kuchenne Rewolucje?! „Koniec kariery Gessler”
  3. Ile zarabia Kaczyński? Lepiej usiądźcie zanim przeczytacie
czubaszek15 gwiazd, które przyznały się do ABORCJI [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
kotulanka_i_von_nathusiusGwiazdy "Klanu", które już nas opuściły [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Źródło: planeta.fm
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News