Waży 177 kg, pobrała już 75 tys. funtów. Woli zasiłki niż leczenie
Wiadomości Pikio - 29 Stycznia 2015

Waży 177 kg, pobrała już 75 tys. funtów. Woli zasiłki niż leczenie

Jodie Sinclair waży 177 kilogramów i pobrała już około 75 tys. funtów w ramach zasiłku. Mimo, iż rząd zaoferował jej pomoc i sfinansowanie operacji zmniejszenia żołądka, obywatelka Wielkiej Brytanii z Peterborough nie chce przejść zabiegu. Podoba jej się obecne życie. 

Kobieta w przeszłości prowadziła pub, teraz jest jednak zbyt otyła, by pracować. Podatnicy Wielkiej Brytanii muszą ją utrzymywać, bowiem odpowiada jej tego typu styl życia. Notorycznie odmawia poddania się zabiegowi, który pozwoliłby jej zrzucić nadwagę. Oznaczałoby to jednak utratę zasiłku i konieczność powrotu do pracy. Jodie Sinclair tego nie chce. Sinclair w rozmowie z "Daily Mirror" przekonuje, że wcale nie je dużo. Kaloryczne w jej diecie mają być tylko śniadania w postaci bekonu i kiełbasy z tostami. Hojny brytyjski system socjalny pozwala jej nie robić nic konstruktywnego, co jak widać odpowiada otyłej kobiecie. Podatnicy muszą ją utrzymywać i nie ma innego wyjścia z sytuacji, chyba, że Sinclair zdecyduje się skorzystać z darmowej operacji zmniejszenia żołądka.

źródło: openmagazyn.pl

fot. mirror.co.uk

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News