Gwiazdor angielskiej piłki nożnej i były kapitan reprezentacji Anglii został zatrzymany i aresztowany przez policję. Miało to miejsce tuż pod jego domem. Postawiono mu już zarzuty.

Wayne Rooney zatrzymany został w okolicach swojej posiadłości w Cheshire, w zachodniej Anglii. Piłkarz wracał nad ranem po nocy spędzonej poza domem. Okazało się, że był nietrzeźwy.

Policjanci od razu go aresztowali. Postawiono mu zarzut prowadzenia samochodu pod wpływem alkoholu. Sportowiec najwyraźniej wracał z imprezy. W Anglii jest teraz sam, bo jego żona Coleen przebywa razem z dziećmi na wakacjach na Majorce.

Rooney jest utytułowanym piłkarzem. Ma na swoim koncie prawie 120 meczów rozegranych w barwach narodowych, w których strzelił 53 gole. Niedawno ogłosił zakończenie kariery w reprezentacji. Podpisał także ponownie kontrakt z Evertonem, do którego przeszedł z Manchesteru United.

To nie pierwszy alkoholowy wybryk Rooneya. W zeszłym roku piłkarz, po wygranym meczu z drużyną Szkocji, upił się i wprosił na wesele obcych ludzi. Świadkowie relacjonowali wówczas, że gwiazdor reprezentacji „nie był w stanie sformułować zdania i zataczał się pijackim krokiem”.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

One ociekają seksem! Gwiazdy plus size w bikini [ZOBACZ!]

Zobacz również