Cała Polska zaniemówiła. Znamy przyszłość Tuska!

Cała Polska zaniemówiła. Znamy przyszłość Tuska!

Przewodnicząca sejmowej komisji ds. afery Amber Gold Małgorzata Wassermann wie już, kiedy odbędzie się kolejne przesłuchanie Donalda Tuska. Były premier jest kluczowym świadkiem w sprawie gdańskiej piramidy finansowej.

Ciągnąca się od 2012 roku afera związana z gdańskim przedsiębiorstwem Marcina P. wraz z nastaniem roku 2015 przeszła do kompetencji rządu Zjednoczonej Prawicy. Co wcześniej było sprawą, w której chodziło o wyjaśnienie podejrzewanego złodziejstwa na ogromną skalę, przerodziło się w polityczny teatr. Stało się to głównie za sprawą znajomości syna Donalda Tuska, Michała z P. i jego wspólnikami oraz faktu, że był zatrudniony w połączonych z Amber Gold liniach lotniczych OLT Express.

Małgorzata Wassermann przesłucha Tuska

Przewodniczący Rady Europejskiej nie pierwszy raz pojawi się w Polsce, by odpowiadać na pytania śledczych. Wcześniej robił to w sprawie katastrofy smoleńskiej, teraz afery Amber Gold. Małgorzata Wassermann przewodnicząca sejmowej komisji przyznaje, że były prezes Rady Ministrów jest kluczowym świadkiem i powinien zostać przepytany jako ostatni. - W najbliższym tygodniu podczas posiedzenia komisji będziemy ustalać termin przesłuchania Donalda Tuska. Sądzę, że odbędzie się ono w drugiej połowie września. Podejrzewam, że odbędzie się ono po 20 września - powiedziała Polskiej Agencji Prasowej Małgorzata Wassermann. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Poznajcie „czarną listę Pawłowicz”. Posłanka chce wymierzać sprawiedliwość
  2. Smutne. Przed śmiercią Witold Pyrkosz ujawnił kulisy „M jak Miłość”
  3. Każdego roku ta choroba zabija wiele milionów kotów. Uchroń swojego ulubieńca
  4. Komedia romantyczna na wieczór we dwoje
źródło: widomosci.onet.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News