Dziennikarz i publicysta niekryjącego swoich sympatii do obecnego obozu władzy tygodnika „wSieci” jest ostatnimi czasy atakowany przez zwolenników Prawa i Sprawiedliwości. Wszystko przez to, że postanowił publicznie i merytorycznie rozliczyć dotychczasowe rządy formacji Jarosława Kaczyńskiego. Ataki są tak intensywne, że publicysta nie wytrzymał i skierował pod ich adresem kilka epitetów.

Łukasz Warzecha, mimo że nie ukrywa swoich poglądów politycznych i tego po której stronie sceny politycznej zasiada, postanowił podejść do swojego zawodu bardziej rzetelnie niż jego koledzy po fachu skupieni wokół PiS i merytorycznie rozliczyć rząd Beaty Szydło. Jak można było się spodziewać, oberwało mu się za to nie tylko w środowisku prorządowych mediów, ale także wśród zwykłych zwolenników formacji Jarosława Kaczyńskiego.

Czarę goryczy przelało wystąpienie Warzechy w programie TVP Info, gdzie zarzucił Beacie Szydło niewypełnienie wszystkich złożonych obietnic, a dokładnie obietnicy o podniesieniu kwoty wolnej od podatku.

 – Pani premier mówiła zupełnie wprost, można znaleźć te wypowiedzi, że w ciągu pierwszego pół roku wprowadzi wyższą kwotę wolną od podatku. Nie było tam mowy o tym, że będzie ona skoordynowana z jakimś jednolitym podatkiem i tak dalej – mówił Warzecha w programie „Minęła 20-sta”.

To w połączeniu z jego ostrą krytyką dotyczącą ustawy o „wstrzymaniu sprzedaży nieruchomości Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa”, gdzie zarzucił PiS najbardziej brutalne uderzenie w prawo własności w III RP oraz nazwaniu ministra rozwoju „socjalistą”, rozwścieczyło zwolenników formacji Jarosława Kaczyńskiego.

Długo nie trzeba było czekać na ich reakcję. Profile Warzechy na portalach społecznościowych zostały zalane – mało merytorycznym i zasadnym – hejtem. W pewnym momencie dziennikarz nie wytrzymał i ostro zganił wszystkich hejtujących go internautów.

bez-tytulu

Polub fanpage jedynego bezstronnego portalu informacyjnego

bh

...

Zobacz również