Ile kosztują bilety na Warszawskie Targi Książki?

Ile kosztują bilety na Warszawskie Targi Książki? Źródło: pixabay.com/geralt

Warszawskie Targi Książki - bilety na tegoroczne wydarzenie są już w sprzedaży. Gdzie można je dostać? Jeśli chcecie spotkać ulubionych pisarzy na PGE Narodowym lub wziąć udział w jednej z przewidzianych atrakcji, spieszcie się, bo targi rozpoczęły się już w czwartek!

Warszawskie Targi Książki. Bilety na wydarzenie, jaka jest ich cena?

Warszawskie Targi Książki - bilety: rodzaje i miejsca, w których możemy je nabyć. Ich sprzedaż odbywa się za pośrednictwem specjalnej platformy, tam możemy wybrać typ biletu oraz dokonać płatności. Zakupiony bilet w formie elektroniczne zostanie wysłany na podanego maila. Należy go wydrukować i zabrać z sobą na targi. 

Rodzaje biletów:

 • karnet (30 złotych) - obowiązuje on we wszystkie dni Warszawskich Targów Książki, jest wystawiany imiennie dla każdego uczestnika. Przed wejściem na Stadion Narodowy dane z biletu zostaną zweryfikowane, czy są zgodne z tymi na dokumencie potwierdzającym tożsamość,
 • bilet normalny (12 złotych za wejście jednorazowe w dniach 23 i 24 maja oraz 15 złotych - 25 i 26 maja),
 • bilet ulgowy (5 złotych) - to bilet przeznaczony dla emerytów i rencistów, muszą oni okazać legitymację przy wejściu,
 • bilet rodzinny ( 18 złotych obowiązujący 23 i 24 maja, 25 zł - 25 i 26 maja) - przeznaczony dla dwóch dorosłych i maksymalnie trojga dzieci do 18 roku życia,
 • bezpłatnie - osoby z widoczną niepełnosprawnością wchodzą na teren targów za darmo w towarzystwie opiekuna, dzieci poniżej 12 roku życia również nie muszą kupować biletu.

Wstęp na Warszawskie Targi Książki 2019

10. edycja Warszawskich Targów Książki odbędzie się na Stadionie Narodowym już 23-26 maja. To prawdziwe czytelnicze święto, na wydarzeniu będzie można spotkać ponad kilkuset pisarzy! Organizatorzy zapowiedzieli, że pojawią się wydawcy aż z dwudziestu siedmiu krajów, między innymi z Włoch, Stanów Zjednoczonych, Peru, Kostaryki i Rumunii, która to jest gościem honorowym tegorocznych targów. 

Uczestnicy nie będą się nudzić, mogą wybierać spośród kilkudziesięciu debat, spotkań literackich, warsztatów i konkursów. Na targach mogą chwilę porozmawiać z ulubionym pisarzem, poprosić go o autograf lub poradę w wyborze ciekawej pozycji. 

Dla wielu to jedyna okazja do spotkania uznanych twórców literatury. Gośćmi Warszawskich Targów Książki będą między innymi: prof. Leszek Balcerowicz, Hanna Krall, Szymon Hołownia, Wojciech Tochman, Mariusz Szczygieł, Dorota Wellman, Kuba Wojewódzki, a także Swietłana Aleksijewicz, noblistka, dwukrotna laureatka Nagrody imienia Ryszarda Kapuścińskiego.

Warszawskie Targi Książki godziny otwarcia:

 • 23 maja 2019 (czwartek), godz. 10:00-18:00,
 • 24 maja 2019 (piątek), godz. 10:00-19:00,
 • 25 maja 2019 (sobota), godz. 10:00-19:00,
 • 26 maja 2019 (niedziela), godz. 10:00-17:00.

 1. Kiedy jest dzień marihuany? Czy używka zostanie zalegalizowana?
 2. Zalegasz z książką w bibliotece? W maju nie musisz płacić kary za przetrzymanie
 3. Kiedy Światowy Dzień Książki 2019? Data i informacje
 4. Czy Światowy Dzień Książki dla Dzieci jest dziś? Odpowiedź jest zaskakująca
 5. Kiedy Światowy Dzień Książki 2019? Data i informacje
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News