Szaleniec grasuje po Warszawie. Strzela do samochodów, policja prosi o pomoc

Szaleniec grasuje po Warszawie. Strzela do samochodów, policja prosi o pomoc Źródło: Fot. Pixabay

Warszawa wydaje się mieszkańcom raczej bezpiecznym, spokojnym miastem, pomimo niezwykle szybkiego tempa życia, które się w nim prowadzi. Co szokujące, na Ursynowie w ostatnim czasie doszło do naprawdę niecodziennych zdarzeń, którymi zajęła się już policja. Nieznany wciąż opinii publicznej mężczyzna nocami strzela bowiem do... samochodów.

Rozzłoszczeni złym sposobem parkowania kierowcy często decydują się na symboliczne ukaranie właścicieli innych aut. Najczęściej zostawiają karteczki za wycieraczką lub przyklejają "żartobliwe" naklejki, mające przypominać o tym, że dany właściciel pojazdu złamał przepisy.

Warszawa: mężczyzna strzela do samochodów na Ursynowie

Inaczej dzieje się jednak na stołecznym Ursynowie. Anonimowy mężczyzna, którego wyraźnie wyprowadził z równowagi sposób parkowania sąsiadów, zdecydował się w nocy ostrzelać ich samochody z wiatrówki. Wciąż nie wiadomo, kto jest odpowiedzialny za te szokujące zdarzenia. Policja szuka obecnie winnego i nie ukrywa, że funkcjonariusze potrzebują w tej kwestii niemałej pomocy okolicznych mieszkańców.

Co grozi napastnikowi? Jak zostanie ukarany?

Nie wiadomo jeszcze, w jaki sposób mężczyzna odpowiedzialny za strzelanie do aut odpowie za swoje czyny i co mu z tej przyczyny grozi. Przy jego zatrzymaniu mundurowi użyją zapewne nagrań z miejskiego monitoringu oraz podeprą się zeznaniami świadków, których obecnie zachęcają do zgłaszania się na komisariaty. Wielu mieszkańców Ursynowa ma nadzieję, że niebezpieczny napastnik już wkrótce nie zacznie strzelać także do ludzi. Zaniepokojeni warszawiacy liczą na to, iż policji bardzo szybko uda się zatrzymać winnego i dowiedzieć się, co nim kierowało przy szokujących działaniach, których się dopuścił.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Szokujące odkrycie. Pedofile z Polski mają swoje obrzydliwe forum
  2. Znana modelka znaleziona martwa na jachcie miliardera! Instagram płacze
  3. Michał Wiśniewski przeżywa prywatny dramat. Chodzi o jego żonę
  4. Aktor Świata według Kiepskich jest nieuleczalnie chory. Jego słowa ściskają za gardło
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News