Z mieszkania dochodziły przerażające dźwięki, mieszkańców ogarnął strach. TVN przekazał tragiczną wiadomość

Z mieszkania dochodziły przerażające dźwięki, mieszkańców ogarnął strach. TVN przekazał tragiczną wiadomość Źródło: screen/youtube

Warszawa jest wstrząśnięta tym, co się wydarzyło w jednej z dzielnic. Policja natychmiast zajęła się wyjaśnieniem tej sprawy, jednak wszystko wskazuje na to, że nie będzie to takie proste. Mieszkańcy nadal nie mogą się otrząsnąć po tym, do czego doszło w ich najbliższy sąsiedztwie.

Warszawa wciąż nie może się otrząsnąć po kolejnym tragicznym wydarzeniu, do którego doszło w jednej z dzielnic. Informacja ta obiegła bardzo szybko Internet za sprawą lokalnych mediów, a mimo tego, że od tamtej chwili minęło już kilkanaście godzin, w dalszym ciągu nie wiadomo zbyt wiele na temat tragedii.

Całe wydarzenie miało miejsce w jednej z południowych dzielnic, a konkretnie na Ursynowie. Miało to miejsce w nocy z 8 na 9 maja w jednym z okolicznych bloków. Mieszkańcy przyznali, że słyszeli krzyki, jednak nikt nie przypuszczał, co one mogą tak naprawdę oznaczać. Następnego ranka wszystko się wyjaśniło. W mieszkaniu odnaleziono zwłoki młodej kobiety.

Warszawa: kolejna tragedia na Ursynowie

Według portalu "Haloursynów" mieszkańcy jednego z licznych bloków na Ursynowie, przy ulicy Dunikowskiego przyznawali w rozmowie z policją, że we wtorek wieczorem słyszeli podejrzane krzyki dochodzące z jednego z sąsiednich mieszkań. Ursynów zamieszkany jest w dużej mierze przez osoby młode i studentów, dlatego nie może zbyt mocno dziwić fakt, że nikt nie zareagował odpowiednio na ten hałas. Jak się okazało nieco później, miało to tragiczne konsekwencje.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W mieszkaniu, z którego dochodziły krzyki, doszło do morderstwa. Ofiarą jest młoda, 29-letnia kobieta. Przybyłe na miejsce służby natychmiast poddały cały lokal szczegółowym badaniom w poszukiwaniu wszelkich śladów, mogących doprowadzić ich do sprawcy. Jak z kolei wynika z relacji "TVN Warszawa", ofiara miała liczne obrażenia na ciele, zadane jakimś ostrym narzędziem, prawdopodobnie nożem.

Natychmiast zostało wszczęte śledztwo. Bardzo szybko zatrzymano paru mężczyzn, którzy mogą mieć związek ze sprawą, a wśród nich jest 26-letni partner ofiary. Według informacji podanych przez portal "Haloursynów", być może to właśnie on zadzwonił na policję, niedługo po dokonaniu tego czynu, kiedy to wyszedł z domu w celu kupienia papierosów. Sprawa jest w toku. Ma zostać przeprowadzona sekcja zwłok, a więcej informacji zostanie najprawdopodobniej podane do opinii publicznej dopiero w późniejszym terminie.

ZOBACZ TAKŻ

  1. Marta Kaczyńska nie będzie zadowolona. Były mąż wypowiedział się w kontrowersyjnej sprawie
  2. Nie żyje znana polityk. Zginęła w wypadku w Egipcie
  3. Media Tadeusza Rydzyka podały fatalne informacje. Bardzo zła prognoza pogody
  4. To jest za mocne. Media twierdzą, że Kazadi od 4 lat czeka, aż Baron zaprosi ją na randkę
  5. Z ostatniej chwili: Zupełnie nowe informacje ws. katastrofy smoleńskiej!
  6. Polsat: Policjanci znaleźli zwęglony samochód. Gdy zajrzeli do środka, niemal zwymiotowali

źródło: Radio Zet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News