Cała Warszawa z przerażeniem i niedowierzaniem spogląda teraz w niego. Jeden z mieszkańców Ursynowa zamieścił w Internecie nagranie, na którym widać coś, co przypomina trąbę powietrzną. Mieszkańcy stolicy obawiają się o swoje życie i bezpieczeństwo.

Trąby powietrzne są coraz częstsze w naszym kraju, co nie napawa zbytnim optymizmem wielu mieszkańców. Dodatkowo nasza pogoda coraz częściej płata nam figle, które okazują się tragiczne w skutkach. Zniszczone budynki to w tym wypadku najmniejsze zmartwienie.

Teraz mieszkańcy Warszawy zauważyli na niebie coś bardzo niepokojącego. Jednemu z nich udało się wszystko uchwycić na nagraniu.

Warszawa: trąba powietrzna nad miastem?

Portal, na którym zostało opublikowane nagranie postanowił zapytać eksperta o to, co dokładnie widzimy na nagraniu. Na szczęście szybko okazało się, że jest to zjawisko atmosferyczne, które nie zagraża mieszkańcom stolicy. To, co widzimy na nagraniu fachowo nazywane jest funnel cloud.

– Na filmie widać słabo zarysowany lej kondensacyjny, tzw. funnel cloud z angielskiego. Jest to wirujący słup powietrza wywodzący się z prądu zstępującego komórki burzowej, który nie dotyka ziemi – mówi meteorolog w rozmowie z portalem warszawawpigulce.pl

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. W „Złotopolskich” pokochali ją Polacy. Jej erotyczne zdjęcia z nagim mężczyzną krążą w sieci
  2. Starsi ludzie nie mogą uwierzyć w to co właśnie zrobił Polsat. Stacja wykorzysta seniorów
  3. Kiedy to się skończy?! Tacy ludzie nie powinni mieć psów

Oto 30 najbardziej niebezpiecznych miast w Polsce! [ZDJĘCIA]


12 bezcennych skarbów zrabowanych Polakom przez Niemców [ZDJĘCIA]

źródło: warszawawpigulce.pl

Zobacz również

Redaktor portalu Pikio.pl. Absolwent ratownictwa medycznego na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Człowiek ciekawy świata, komentujący to, co go otacza.