KOMPROMITUJĄCE sceny na Sylwestrze z TVN. Żal na to patrzeć

KOMPROMITUJĄCE sceny na Sylwestrze z TVN. Żal na to patrzeć Źródło: fot.youtube.com/Dar Daro

Warszawa miała być pierwszym miastem, które zmieni postrzeganie świętowania Sylwestra miejskiego. Z zaplanowanego pokazu, który miał zadziwić Warszawiaków, jak tez mieszkańców całej Polski nic jednak nie wyszło.

Warszawa miała wielkie ambicje, aby to jej sylwester stał się tym najchętniej oglądanym i podziwianym przez Polaków. W realizacji planu miała pomóc jej telewizja TVN, która poprzez zorganizowanie koncertu miała zachęcić ludzi do zwrócenia uwagę na stolicę Polski. Niestety, nie dość, że samo widowisko muzyczne nie było zbyt udane, to reklamowany szumnie pokaz laserów, który miał być alternatywą dla fajerwerków okazał się wielką klapą.

Warszawa się nie postarała. Najgorszy sylwester od lat

Samo widowisko telewizji TVN współfinansowane przez stołeczny Ratusz nie zapisze się jako sukces stacji telewizyjnej. Głosy krytyki w sprawie samej imprezy rozbrzmiewają dzisiaj na portalach internetowych, a sami obserwatorzy widowiska zawiedzeni byli nie tylko organizacją, ale także występującymi gwiazdami. Najbardziej bolesna niech będzie dla samej Warszawy i telewizji TVN statystyka, według której konkurencja z Telewizji Publicznej całkowicie wyprzedziła wszelkie polskojęzyczne stacje telewizyjne. Żeby tego było mało, szumnie zapowiadany pokaz laserów, który miał być widowiskowy tak, jak coroczne miejskie fajerwerki nie udał się. Głównie z powodu słabej organizacji widowiska, jak też warunków pogodowych.

Warszawiacy są wściekli

O tym, jak bardzo pokaz się nie udał niech świadczą komentarze internautów, które od wczorajszego wieczora zasypują fora internetowe.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - "Szkoda czasu i pieniędzy", "Lasery o północy to jakaś padaka była. Dobrze, że znaleźli się ludzie puszczający ogrom fajerwerków", " No i gdzie był ten osławiony zapowiadany pokaz laserowy? Niczego nie widziałam, spadły na mnie tylko konfetti" - pisali zdegustowani internauci Czy miasto Warszawa odniesie się jakoś do komentarzy niezadowolonych uczestników imprezy? Nie da się ukryć, że przedsięwzięcie było bardzo drogie, a same występy wykonawców na Placu Bankowym kosztowały bardzo dużo zarówno miasto, jak i telewizję. Sama Edyta Górniak za występ na imprezie zainkasowała 120 tysięcy złotych. Czy w następnym roku władze miejskie wrócą do fajerwerek? Czas pokaże. ZOBACZ TAKŻE
  1. Kaczorowska ogłosiła niesamowitą wiadomość! Fani są wniebowzięci 
  2. Dorota Szelągowska: Wykształcenie dziennikarki zaskakuje 
  3. Sylwester z TVP ZDEKLASOWAŁ konkurencję. Maksymalna miazga 
  4. Z kim ma dziecko Omenaa Mensaah? To jak wygląda i nazywa się jej syn, to dla wielu zaskoczenie
  5. Dorota Wellman: syn gwiazdy to prawdziwa zagadka. Nie znajdziecie go na Instagramie
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News