Warszawa: Przerażające odkrycie w sklepie. "Prawdziwy potwór"

Warszawa: Przerażające odkrycie w sklepie. "Prawdziwy potwór"

Ta historia to kolejny dowód na to, że spotkanie prawdziwego potwora w sklepie wcale nie jest niemożliwe. Przekonali się o tym pracownicy jednego z warszawskich lokali, którzy ku swojemu przerażeniu stwierdzili jego obecność w sklepie.

Stworzenie już zostało okrzyknięte "prawdziwym potworem". Mowa o przerażającym włochatym pająku z rodziny wałęsakowatych, który ukryty był wśród kiści bananów. Te trafiły do sklepu z Ameryki Południowej. To kolejny już raz, gdy wielki pająk, który ukrył się w bananach, trafił do polskiego sklepu.

Zidentyfikowany i złapany

Na szczęście obecność nieproszonego gościa wypatrzyli pracownicy sklepu. Ci postanowili przeprowadzić szybką akcję zneutralizowania zwierzęcia. Odłowili go i umieścili w plastikowym pudełku. Następnie wezwali straż miejską, która przetransportowała okaz do Ośrodka CITES przy zoo. Cała akcja rozegrała się w poniedziałek przed południem. - Obsługa sklepu poinformowała nas, że pajęczaka znaleźli wśród bananów, które zostały przywiezione z Ameryki Środkowej. Pracownicy sami odłowili pająka i umieścili go w plastikowym pojemniku - podaje Maciej Jankowski ze straży miejskiej. źródło: Straż Miejska m. st. Warszawy źródło: Straż Miejska m. st. Warszawy źródło: eska.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News