Warszawa: Powstał pierwszy w Polsce sklep z papierosami dla dzieci

Warszawa: Powstał pierwszy w Polsce sklep z papierosami dla dzieci Źródło:

W Warszawie wkrótce zostanie otwarty pierwszy w Polsce sklep z papierosami dla dzieci "Smok". Mają różne smaki i kolorowe, radosne opakowania. Sprzedający przekonują, że wszystko jest zgodne z prawem.

- SMOK to innowacyjna marka papierosów po raz pierwszy w historii skierowanych do młodszych odbiorców. Czemu możemy sprzedawać SMOKi w Polsce? Mamy swój sekret, ale jak donoszą nam klienci, działa tak, jak powinno działać. A mamie powiedz, że to takie kadzidełka ;-) - czytamy na stronie sklepu.

Papierosy faktycznie są skierowane do dzieci, o czym najlepiej świadczy marketing firmy. Opakowania są kolorowe i zapełnione rysunkami smoków, a zamiast ostrzeżeń o szkodliwości palenia znajdziemy hasła takie jak "Poczęstuj koleżankę", "Palenie smoków to sama przyjemność" czy "Już nie musisz prosić żula".

Chcielibyśmy zapewnić, że nasze działania są w pełni zgodne z prawem i odpowiadają na zapotrzebowanie społeczne. "Smoki" to produkt skierowany do dzieci w wieku powyżej 6 lat. Nasze działania są poprzedzone analizą prawną. Ze względu na duże zainteresowanie i pewne kontrowersje, jakie się pojawiły, najprawdopodobniej w poniedziałek zaprosimy na konferencję prasową w naszym pierwszym w Warszawie lokalu stacjonarnym przy ul. Szpitalnej. Wkrótce szczegółowe informacje na ten temat - mówi przedstawiciel marki.

Bardzo możliwe, że cała akcja jest jedynie umiejętnie przeprowadzoną prowokacją. W takim wypadku nie ma wątpliwości - autorowi zdecydowanie się udała, bo o sklepie mówią już prawie wszyscy.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News