Warszawskim policjantom udało się rozbić gang 29-letniej Karoliny P., o pseudonimie „Czekolinda”. Grupa przestępcza zajmowała się werbowaniem i zmuszaniem kobiet do prostytucji. 

To kolejna udana akcja policjantów z Centralnego Biura Śledczego Policji. Uzbrojeni po zęby funkcjonariusze zaskoczyli przestępców i uderzyli na lokal Czekolindy i 28-letniego Norberta K., czyli szefów gangu.

Kierowali oni największą ekskluzywną agencją towarzyską w Warszawie. Wśród kobiet „pracujących” w agencji były dziewczyny z Polski, Ukrainy, Białorusi, Mołdawii, Litwy, Łotwy i Wenezueli. Lokal mieścił się na Wilanowie i gościł prawdziwych krezusów. Goście zostawiali w agencji nawet 100 000 złotych podczas jednej wizyty i mogli korzystać ze specjalnego bankomatu. Interes kręcił się znakomicie, ale wreszcie trafiła kosa na kamień.

Policjantom udało się zabezpieczyć znaczne ilości pieniędzy, narkotyki oraz luksusowe samochody. Trzon gangu został rozbity, ale CBŚP nie wyklucza kolejnych zatrzymań. Kierownictwo gryupy przestępczej (Czekolinda i Norbert) trafiło w ręce warszawskiej Prokuratury Okręgowej. Grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

 

Polub fanpage jedynego bezstronnego portalu informacyjnego

...

Zobacz również

Zobacz również