Przerażające zjawisko pod Warszawą. Jest bardzo niebezpieczne
Malwina Kossela - 3 Czerwca 2018

Przerażające zjawisko pod Warszawą. Jest bardzo niebezpieczne

Warszawa jest zagrożona. Niedaleko stolicy pojawiło się bardzo niebezpiecznie i przerażające zjawisko. Lepiej zachować szczególną ostrożność, z tym nie ma żartów.

Pod stolicą pojawiło się bardzo niebezpieczne zjawisko. Warszawa jest przerażona, bowiem również może być w niebezpieczeństwie. To co się dzieje, jest równie groźnie jak tornado!

Warszawa boi się tego zjawiska

W Nowym Dworze Mazowieckim pojawiło się zjawisko znane jako Downburst. Jest on tworzony przez kolumnę tonącego powietrza, która po uderzeniu w poziom gruntu rozprzestrzenia się we wszystkich kierunkach i jest zdolna do wywoływania szkodliwych wiatrów prostych o prędkości ponad 240 km/h (150 mph). Jest to na tyle niebezpieczne, że może spowodować uszkodzenia takie same jak tornado. Dzieje się tak dlatego, że fizyczne właściwości upadku są zupełnie inne niż w przypadku tornada. Uderzenia z centralnego punktu, sprawiają, że można to z łatwością odróżnić od tornada, w którym szkody przez nie spowodowane, zmierzają w kierunku zbieżnym, zgodnym z wirującymi wiatrami. Warszawa ma nadzieje, że zjawisko pozostanie w sąsiednim mieście, zaś mieszkańcy Nowego Dworu Mazowieckiego powinni na siebie szczególnie uważać.hcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Znany piosenkarz w szpitalu. Przeszedł ciężką operację
  2. Była na samym szczycie. Dzisiaj nikt już o niej nie pamięta
  3. Gwiazdor TVN wywołał burzę. Pokazał zdjęcie z chłopakiem
  4. Tragedia w Dzień Dziecka! Ginęli jeden za drugim
  5. Hanna Lis długo to ukrywała. Chce uniknąć wielkiej tragedii
dziki_we_wroclawiuTe dzikie zwierzęta możesz spotkać na ulicach polskich miast!Czytaj dalej
Źródło: warszawawpigulce.pl  
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News