Warszawa: Imigrant chciał zgwałcić Polki na środku ulicy. Krzyczał "J*bać Polskę, Polacy to rasiści"

Warszawa: Imigrant chciał zgwałcić Polki na środku ulicy. Krzyczał "J*bać Polskę, Polacy to rasiści"

Na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie doszło do skandalicznego incydentu z udziałem obywatela Niemiec pochodzenia tureckiego. 32-letni mężczyzna najpierw dopuścił się seksualnej napaści na przebywające tam Polki, a potem zaczął wykrzykiwać hasła obrażające naród Polski. 

Do incydentu z udziałem 32-letniego Turka doszło 22 stycznia na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie.

Mężczyzna najpierw zaczepiał starsze kobiety, dwie z nich popchnięte przez rozwścieczonego Turka boleśnie upadły na chodnik. Potem obcokrajowiec zaatakował przechodzącą obok młodą kobietę - przycisnął ją do muru i zaczął obmacywać.

Na tym jednak nie koniec. Mężczyzna w międzyczasie wykrzykiwał łamaną polszczyzną wulgaryzmy obrażające polski naród tj. "jebać Polskę", "Polacy to rasiści".

Na miejscy szybko zjawiła się policja, która zatrzymała Turka. Okazało się, że jest pod wpływem alkoholu - we krwi miał 2 promile.

Mężczyzna przebywa aktualnie w jednym z warszawskich aresztów. Postawiono mu już zarzuty dotyczące naruszenia nietykalności cielesnej, napaści seksualnej i zmuszenia do poddania się innej czynności seksualnej oraz znieważenia narodu polskiego. Grozi mu do trzech lat pozbawienia wolności.

bh

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News