Tragedia w Warszawie. 3-letnie dziecko wypadło z okna z piątego piętra

Tragedia w Warszawie. 3-letnie dziecko wypadło z okna z piątego piętra Źródło: Fot. Pixabay

Warszawa zwróciła dziś oczy w kierunku dzielnicy Praga Północ, gdzie doszło do tragicznego wypadku. 3-letni chłopczyk wypadł z okna na piątym piętrze budynku. Sprawą zajęła się już miejscowa policja, która zbada, co było powodem tego ogromnego dramatu.

Przy ulicy Jagiellońskiej na warszawskiej Pradze Północ doszło dziś do naprawdę wstrząsających zdarzeń. 3-letni Fabianek, który pozostawał w domu pod opieką 24-letniej matki, wspiął się na parapet, z którego nagle spadł na betonowy chodnik.

Warszawa: dziecko wypadło z okna na 5 piętrze

Na miejscu bardzo szybko pojawiły się policja oraz pogotowie ratunkowe, którego ratownicy zabrali dziecko do szpitala. Wiadomo już, że jego ojciec nie przebywał wtedy w domu, gdyż pozostawał w pracy jako taksówkarz. Mundurowi chcą wyjaśnić, czym w czasie wypadku zajęta była matka chłopca, która sama wezwała na miejsce pomoc. Kobieta na pewno była w tym czasie trzeźwa. - To nieszczęśliwy wypadek. Rodzice chłopca to normalna rodzina, bez żadnych dysfunkcji. Na razie nie wiadomo, jak doszło do wypadku. Policjanci przeprowadzają oględziny na miejscu tego tragicznego zdarzenia - ujawniła w rozmowie z "Super Expressem" reprezentująca warszawską policję Monika Brodowska. - Ojciec chłopca przyjechał na miejsce tuż po tym, jak dowiedział się o wypadku - dodała także funkcjonariuszka, opowiadając mediom o szczegółach tragicznego zajścia.

Kto jest winny tragedii na warszawskiej Pradze Północ?

Wciąż nie wiadomo, jak doszło do tej ogromnej tragedii. Przepytani przez dziennikarzy sąsiedzi rodziny wyjawili, że kilkukrotnie widzieli już chłopca wspinającego się na parapet bez opieki rodziców. Policja przekonuje jednak, iż do tej pory para odpowiednio opiekowała się synkiem.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Sprawdź, czy ktoś nie wziął na ciebie pożyczki! To już plaga
  2. Tragedia w słynnym, polskim zabytku! Zawalił się taras, są ofiary
  3. Kinga Rusin zaatakowała gwiazdę TVN przez jej otyłość?! Wymsknęło się
  4. Nigdy jej tego nie zapomną! Gwiazda Polsatu spowodowała wypadek, dramat
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News