Przerażające sceny w Warszawie. Zapadła się ziemia, do dziury wpadły auta
Mikołaj Pilecki - 18 Października 2018

Przerażające sceny w Warszawie. Zapadła się ziemia, do dziury wpadły auta

Warszawa: mieszkańcy jednej z dzielnic przeżyli dziś chwile grozy w związku z zapadnięciem się ziemi i powstania sporej dziury. Do dziury wpadły auta mieszkańców osiedla. Na miejscu interweniowała straż pożarna.

Warszawa jest miastem wyjątkowo narażonym na nieprzyjemności związane z wodą. Regularnie zalaniu ulega tunel pod Wisłostradą, co roku dochodzi do niebezpieczeństwa powodzi, a wody gruntowe opóźniały nawet budowę stołecznego metra. Zdarza się także, że z powodu poniesionego stanu Wisły w szkołach odwoływane są zajęcia, a niektóre drogi stają się nieprzejezdne. Dawno jednak doszło do powodzi, mogącej choć trochę równać się z tą z 1997 roku z Wrocławia. Dziś mieszkańcy Bielan mogli doświadczyć jednak namiastki zalania. Na ulicy Przytyk powstała spora dziura w nawierzchni, która pociągnęła dwa pojazdy.

Warszawa: woda podmyła nawierzchnie jezdni

Przy Przytyku doszło dziś do awarii kanalizacji. Wydobywająca się z instalacji brązowa i spieniona woda, zalała fragment chodnika i ulicy. W wyniku tego kostka zapadła się, a wraz z nią kawałek chodnika i krawężnika. Wyrwa o wymiarach 4 na 2 metry pojawiła się pod dwoma samochodami marki Toyota i Honda. Auta wpadły do niej tak, że nie dało się nimi wyjechać. Na miejsce wezwano straż pożarną.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
wassermannJakim autem jeździ Wassermann? Samochody kandydatów na prezydentów polskich miast [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Strażacy wyciągnęli pojazdy i zabezpieczyli miejsce wylewu. Nikomu nic się nie stało, lecz właściciele aut z pewnością przeżyli chwile grozy, a na osiedlu zawrzało. Akcja ratunkowa nie trwała długo. Teraz naprawą chodnika zajmą się zapewne miejscowe władze. Warto by było jednak najpierw naprawić instalację, która spowodowała całe zamieszanie.

Wypadek na Mazowszu

Dziś w Wyszkowie niedaleko Warszawy doszło do innego zdarzenia z udziałem samochodów, niestety tragicznego. Trzy 20-letnie piłkarki zginęły w wypadku samochodowym. Jedna z nich kierowała pojazdem, który jak wynika z policyjnej ekspertyzy, najpierw zjechał na przeciwległy pas, a następnie uderzył w drzewo. Kobiety zginęły na miejscu.Warszawa Fot. Facbook.pl/JGR 11ZOBACZ TAKŻE:
  1. O tej Polce pisze cały świat. Dzięki niej czeka nas globalna rewolucja
  2. Wolfgang pędzi w stronę Polski. Drastyczna zmiana pogody
  3. Międzynarodowy skandal. Żołnierze USA zaatakowali Polaków
  4. Jak zorganizować domówkę? 10 sposobów na dobrą zabawę
  5. TO JUŻ PRAWDZIWA INWAZJA! ATAKUJĄ LUDZI I NASZE PSY
goszczGroźne wypadki znanych Polaków [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
źródło: se.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News