Bijatyka ze służbami na marszu! Jest nagranie

Bijatyka ze służbami na marszu! Jest nagranie Źródło: Twitter/PolsatNews

Warszawa dzisiaj mieni się biało-czerwonymi barwami. Marsz z okazji uczczenia stu lat niepodległości obserwują na bieżąco media. Właśnie zarejestrowano bulwersującą sytuację. Służby odebrały flagę idącym w pochodzie. Co sprowokowało funkcjonariuszy?

Warszawa dziś jest na ustach wszystkich mediów. Marszowi na bieżąco się przyglądają zarówno media polskie, jak i zagraniczne. Jak się okazało, sytuacja na miejscu jest niezwykle napięta. Na miejscu pełno jest służb porządkowych, które mają dbać o bezpieczeństwo obecnych. Już zanotowano bulwersujący incydent.

Incydent na marszu. Czy Warszawa stanie się miejscem skandalu?

Grupa uczestników, która niosła transparent została zaatakowana przez służby "porządkowe". Jak możemy zauważyć na nagraniu, uczestnicy próbowali wyjść na czoło. Mimo wszystko, na miejscu został im odebrany baner, a oni sami - mieli się usunąć na bok.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Kilka sylwetek służb marszu, które miały dbać o bezpieczeństwo podbiegło do ludzi, którzy chcieli rozwinąć baner przed czołem. Natychmiast zostali zablokowani przez porządkowych. Dwie grupy rzuciły się na trójkę ludzi i odebrały im transparent. Jedna - wyraźnie oznaczeni mężczyźni w odblaskowych kamizelkach, druga - mężczyźni, którzy byli w kominiarkach i wyglądali na uczestników.

Incydenty na marszu

Race, okrzyki i przepychanki - tak wygląda pochód patriotów. Obok zwyczajnych uczestników w tym samym marszu idą także ugrupowania nacjonalistyczne. Wszyscy zmierzają w stronę Stadionu Narodowego, gdzie ma się odbyć dalsza część obchodów. Pomimo wielkich emocji, politycy namawiali uczestników o zachowanie spokoju i godne świętowanie stulecia odzyskania niepodległości. Nie tylko Warszawa dziś świętuje. Łódź, Wrocław, Poznań i Gdańsk. Nawet zagranicą zdecydowano się na organizację podobnych pochodów. Stany Zjednoczone, Francja czy Ghana - tam również masowo ludzie celebrują polskie święto.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Politycy PiS uciekli w popłochu z Marszu. Co się stało?
  2. Znamy FREKWENCJĘ Marszu Niepodległości! Nikt tego nie przewidział
  3. Zaczęło się! Światowe media: prezydent Polski na czele marszu faszystów
  4. Znaki zodiaku polskich gwiazd. Z kim dzielisz los?
  5. Polak uratował wyjątkowego zwierzaka i z nim zamieszkał. Historia obiegła już świat
Następny artykuł