Wiadomo, kim są ofiary wybuchu w Warszawie. Do mediów wyciekły szczegóły

Wiadomo, kim są ofiary wybuchu w Warszawie. Do mediów wyciekły szczegóły Źródło: pikio.pl

Warszawa jest dzisiaj od rana tematem numer jeden. Wszystko z powodu wybuchu butli pełnej gazu na Bemowie, która uśmierciła dwoje ludzi. Znana jest już tożsamość ofiar tragedii.

Warszawa zwróciła na siebie uwagę całej Polski. Na Bemowie doszło do wybuchu butli z gazem, która rozsadziła furgonetkę, a także poraniła wiele osób znajdujących się wokół pojazdu. Śmierć poniosły dwie osoby, których rodziny pogrążone są w żałobie. Jedna z osób ma zaledwie 20 lat.

Warszawa: nie żyją dwie osoby. Kim są ofiary wybuchu butli z gazem?

Przed południem na ul. Wrocławskiej w Warszawie doszło do wybuchu butli z gazem, która po brzegi wypełniona była acetylenem. Wybuch był bardzo głośny, a odłamki butli, a także furgonetki, która przewoziła pojemnik z gazem, rozproszyły się na wszystkie strony, powodując wiele szkód.

Niestety, podczas wybuchu stało się najgorsze - zginęły dwie osoby, a trzy inne przewieziono natychmiast do szpitala. Na ten moment ich stan nie jest znany. Super Express podał natomiast kto znajduje się wśród ofiar wybuchu. Wiadomo, że śmierć na miejscu poniósł 20-letni kierowca furgonetki, który wiózł butlę przepełnioną acetylenem. Oprócz tego zmarł także przechodzień, który znajdował się blisko wybuchu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Na miejscu nadal znajdują się służby. W akcję ratunkową zaangażowana jest przede wszystkim straż pożarna, która była zmuszona ewakuować wszystkich, którzy znajdowali się w pobliżu obszaru, który wciąż jest niebezpieczny. Dlaczego? Ponieważ na furgonetce znajdowało się więcej butli, a nieokreślona ilość z nich pozostała, pomimo eksplozji, nienaruszona. 

Dzisiaj grzeje: 1. Internauci zobaczyli jedną z par na pogrzebie Piotra Woźniaka-Staraka. W komentarzach zawrzało, "Brak szacunku dla zmarłego"
2. Ile zarabiał Piotr Woźniak Starak? Zarabiał fortunę, w pełni zasłużenie

Istnieje więc realne ryzyko, że kolejne butle także mogą wybuchnąć. Znajdowanie się osób w pobliżu furgonetki to ogromne niebezpieczeństwo. Na ten moment ulice wokół miejsca tragedii są mocno zblokowane. Warto więc omijać je, aby nie spędzić wielu godzin stojąc w korkach.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Agnieszka wprawiła wszystkich w osłupienie. Ten gest wzruszył tysiące Polaków
  2. Na jaw wyszła tajemnica Piotra Woźniaka-Staraka. Tylko garść Polaków o tym wiedziała. Zbieramy szczęki z podłogi
  3. Wiadomo, kim są ofiary wybuchu w Warszawie. Do mediów wyciekły szczegóły
  4. Lekarz odbierał poród trojaczków. Przy drugim dziecku nie mógł uwierzyć własnym oczom. Miał do czynienia z wyjątkowo rzadkim przypadkiem
  5. Drugi dzień pogrzebu Piotra Woźniaka-Staraka. Zebrani spojrzeli w niebo i ujrzeli jego rodzinę

Źródło: Onet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News