Warszawa, pałac prezydencki
twitter.com Agata Szczęśniak
Weronika Wasiak - 25 Października 2020

Pod Pałacem Prezydenckim odpalono pirotechnikę. Niebywałe sceny, ludzie już nie wytrzymali

Warszawa: Pod Pałacem Prezydenckim odpalono pirotechnikę. Na miejscu dziesiątki policjantów.

Warszawa: tłumy zjawiły się pod Pałacem Prezydenckim, odpalono race. Wstrząsające sceny momentalnie odbiły się głośnym echem. Sytuacja z każdą chwilą zagęszcza się coraz bardziej.

Agnieszka Chylińska zdradziła smutną prawdę o chorobie dzieci. Poruszające wyznanie, nikt jej nie pomagaAgnieszka Chylińska zdradziła smutną prawdę o chorobie dzieci. Poruszające wyznanie, nikt jej nie pomagaCzytaj dalej

Warszawa zgromadziła dziś na ulicach prawdziwe tłumy. Dziesiątki funkcjonariuszy w akcji

Trwają protesty, które rozpoczęły się w miniony czwartek, gdy zapadła decyzja o zakazie aborcji w przypadku trwałego uszkodzenia płodu. Najpierw na ulicach stolicy, a później największych miast Polski, zgromadziły się tysiące aktywistów. Już pierwszego dnia policjanci użyli gazów łzawiących i dokonali zatrzymać.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Sabotaż w kościołach w całej Polsce, w ruch poszły transparenty, plakaty i farby. Mamy zdjęcia z akcjiSabotaż w kościołach w całej Polsce, w ruch poszły transparenty, plakaty i farby. Mamy zdjęcia z akcjiCzytaj dalej

- 83 ofiary śmiertelne, posiadające choroby współistniejące,

Kolejne protesty miały miejsce w sobotę oraz niedzielę i zaplanowane zostały na kolejne dni nowego tygodnia. Jak donosi Wirtualna Polska, dzisiejszego wieczora tłum zjawił się pod Pałacem Prezydenckim. Zgromadzeni wykrzykiwali hasła: "Je**ć PiS" i "Wy****dalać".

W mediach pojawia się coraz więcej zdjęć z miejsca całego zdarzenia. Jak wiadomo, protesty trwają w całej Polsce, a policja dokonała już pierwszych zatrzymań oraz użyto gazu.

W niedzielę wkroczono również do kościołów i przerwano msze.

- Media, politycy opozycji, „autorytety” robiły gwiazdę i ofiarę z „Margota” , który napadł na chłopka, atakował kościoły i symbole narodowe. Usprawiedliwiały przemoc. I teraz trudno się dziwić, że inni też chcą być takimi „bohaterami 3RP” i atakują spokojnie modlących się ludzi - pisze na Twitterze Patryk Jaki.

- Przed chwilą w Katowicach (możecie to zobaczyć na moim live na FB) policja użyła gazu, by atakować spokojnych demonstrantów. W tłumie były dzieci i ludzie starsi. To haniebne zachowanie. Będę żądał od Policji wyjaśnień tej bezpodstawnej agresji - pisze Borys Budka.

Dzisiaj grzeje:

1. Bardzo przykre wieści o Bogumile Wander. Mąż podjął dramatyczną, ważną decyzję

2. Od dziś nagła zmiana w całym kraju. Decyzja zapadła, wszyscy muszą się dostosować

3. Wiceminister ujawnił, co stanie się w połowie listopada. Wszystko poszło na żywo

Sytuacja jest dramatyczna, a atmosfera zagęszcza się z każdą chwilą. Jak zapowiedziano, protesty mają trwać również w poniedziałek - blokowanie ulic - oraz w niedzielę. Pod Pałacem Prezydenckim zrobiło się niebezpiecznie. Kolejne informacje na bieżąco są przekazywane do mediów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wypił jeden kieliszek za dużo, wtedy spotkał bezpańskiego psa. Koledzy nagrali, co zrobił
  2. Artur Boruc pławi się w luksusach. Jego auto kosztuje fortunę, gdy jedzie ulicami stolicy, wszyscy patrzą tylko na niego (FOTO)
  3. Już w poniedziałek Polacy odczują skutki, wszyscy mają dość. Działania przybierają na sile
  4. Ratownik medyczny nie mógł już dłużej. Zdradził, co wyrabia się obecnie w szpitalach, wszyscy wolą milczeć
  5. Mamy potwierdzenie, nowy zakaz już od 28 października dla wszystkich Polaków. Smutne informacje
  6. Rodzice chcieli mieć darmowe WiFi, więc nazwali dziecko na cześć dostawcy internetu. Kuriozalna historia
  7. Surówka w 3 minuty, błyskawiczna, zdrowia i przepyszna. Faworyt na polskich stołach, pasuje do każdego obiadu
Ujawniamy: rodzina z programu Ujawniamy: rodzina z programu Czytaj dalej

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News