O 6:00 rano wielka ewakuacja, policja puka do drzwi. Służby wydały komunikat najwyższej wagi

O 6:00 rano wielka ewakuacja, policja puka do drzwi. Służby wydały komunikat najwyższej wagi Źródło: Pixabay.com arembowski

Warszawa - pilny komunikat służb. Mieszkańców jednej z dzielnic czeka wielka ewakuacja o 6 rano w niedzielę. Pracownicy budowy dokonali porażającego odkrycia. Wszystkie osoby, mieszkające i przebywające w okolicy, będą musiały się ewakuować w bezpiecznie miejsce.

Warszawa - na Bródnie, przy ulicy Bazyliańskiej pracownicy budowy dokonali przerażającego odkrycia. Wszystkich okolicznych mieszkańców o 6 rano w niedzielę czeka wielka ewakuacja. Pojawił się pilny komunikat służb. Ludziom grozi ogromne niebezpieczeństwo. Ważne, by zastosować się do poleceń służb. 

Warszawa - pilny komunikat służb, w niedzielę o 6 rano wielka ewakuacja

W Warszawie na Bródnie przy ulicy Bazyliańskiej budowana jest nowa stacja metra.  Niestety pracownicy budowy natknęli się na przerażające znalezisko. Jest to niewybuch pochodzący z okresu II Wojny Światowej. Dyżurny z Komendy Stołecznej Policji poinformował o strasznym odkryciu. 

- Na budowie metra przy ul. Bazyliańskiej pracownicy odkopali niewybuch z II wojny światowej - powiedział Polskiej Agencji Prasowej jeden z policjantów. Funkcjonariusz dodał, że na miejscu znaleźli się już saperzy z Kazunia. Na ten moment zajęli się oni przede wszystkim zabezpieczeniem niewybuchu. 

Niewybuch będzie usuwany w niedzielę rano. W związku z tym, wszystkie osoby, które mieszkają w okolicy budowy, muszą zostać ewakuowane w bezpieczne miejsce. Funkcjonariusze policji zajęli się poinformowaniem wszystkich mieszkańców, by byli przygotowani na sytuację. 

- W tym momencie policjanci chodzą po domach i blokach informując, że taka ewakuacja jutro o szóstej rano będzie zarządzona, ponieważ ten pocisk będzie usuwany - przekazał policjant. 

TVN24 udało się dotrzeć do nieoficjalnych informacji, iż mowa o przycisku lotniczym, może on ważyć nawet 250 kilogramów. Informację miał również potwierdzić rzecznik firmy Gulermak, która zajmuje się budową metra na Bródnie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- To największy niewybuch, jaki odnaleziono do tej pory na budowie drugiej linii metra. Waży 250 kilogramów, ma 165 centymetrów długości i 50 centymetrów średnicy - opisywał w rozmowie z TVN Warszawa. Dodał, że prace są wstrzymane, a na miejscu pojawili się saperzy i funkcjonariusze policji. 

Dzisiaj grzeje: 1. Mamy potwierdzenie. Żywioł uderzy w Polskę

2. Najgorsza wiadomość z samego rana. Nie żyje legenda telewizji

3. Są komunikaty Ministerstwa dot. wzrostu zachorowań. Dotyczą II fali epidemii, wakacji i ognisk zakażeń

- Już w sobotę policjanci informują okolicznych mieszkańców o ewakuacji, która ma się rozpocząć o godzinie 6 w niedzielę. Tego dnia saperzy mają wywieźć niewybuch - poinformował Retmaniak. Podkreślił również, że do tego czasu znalezisko będzie pilnowane przez funkcjonariuszy policji. Ewakuacja ma dotyczyć ośmiu nieruchomości oraz pobliskiego kościoła.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ząb wypadł dziennikarce na antenie. Wszystko emitowano na żywo, widzowie nie mogą uwierzyć
  2. Kibice sterroryzowali autostradę w Polsce. Dantejska przemoc, policja mogła zrobić tylko jedno (WIDEO)
  3. Małgorzata Lewińska była na szczycie, nagle zapadła się pod ziemię. Wiemy, co dziś robi
  4. Sceny jak z horroru, samolot wbił się w budynek. Mrożące krew w żyłach nagranie z zagranicznej tragedii
  5. Obowiązują już od wczoraj. Wielu Polaków nie miało pojęcia
  6. Ogromna ewakuacja w centrum polskiego miasta. Mieszkańcy są w niebezpieczeństwie, trwa pilna akcja służb
  7. Bill Gates obala teorie spiskowe na swój temat. Stanowcza odpowiedź miliardera
  8. Większość babć znała moc liści laurowych. Mikstura z nich wcierana we włosy przynosi zaskakujące rezultaty
  9. Widok grobu Zbigniewa Wodeckiego wywołuje morze łez. Wstrząsające zdjęcia trafiły do sieci

Źródło: RMF FM, TVN Warszawa

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News