"Lubimy takie poranki". Odważne zdjęcie w łóżku wiceprezydenta Warszawy z partnerem

"Lubimy takie poranki". Odważne zdjęcie w łóżku wiceprezydenta Warszawy z partnerem

Warszawa przez wiele osób postrzegana jest jako najbardziej otwarte i tolerancyjne miasto w Polsce. Ostatnio w sieci pojawiły się odważne zdjęcia wiceprezydenta stolicy, na których polityk pozuje ze swoim partnerem w łóżku.

Warszawa, dla Polaków, określających się jako osoby nieheteronormatywne, jest oazą, w  której wreszcie mogą być tym, kim chcą. Stolica ma w naszym kraju status najbardziej tolerancyjnego miasta, w związku z wprowadzeniem Karty LGBT i posiadaniem wiceprezydenta o odmiennej orientacji. Ostatnio polityk opublikował odważne łóżkowe zdjęcia ze swoim partnerem. 

Warszawa: wiceprezydent pochwalił się odważnym zdjęciem z partnerem 

Wiceprezydent Warszawy, Pawła Rabiej, słynie z tego, że nie kryje się ze swoją homoseksualną orientacją i publikuje dużo materiałów w swoich mediach społecznościowych z udziałem swojego partnera. Tym razem podzielił się z internautami odważnymi zdjęciami łóżkowymi. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

"Lubimy takie poranki"

Paweł Rabiej swoją obecnością w polityce, oczywiście poza pracą nad poprawą życia obywateli, usiłuje zmienić negatywny wizerunek homoseksualisty, który nadal funkcjonuje w polskim społeczeństwie, a przynajmniej w niektórych jego kręgach. Obok Roberta Biedronia jest najpopularniejszym uczestnikiem życia politycznego, który otwarcie deklaruje swoją homoseksualną orientację. 

Ludzie zdążyli się przyzwyczaić do jego romantycznych zdjęć, na których pozuje ze swoim partnerem, które regularnie publikuje na swoich mediach społecznościowych. Tym razem podzielił się dość odważną sceną ze swojego życia codziennego. Na Instastories umieścił bowiem fotografię, na której leży w łóżku przytulony do swojego ukochanego. 

- Lubimy takie poranki - brzmi komentarz do tego wpisu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Kazano mu milczeć? Jackowski twierdzi, że miał tego nie mówić o poszukiwaniach Staraka, ale właśnie przerwał milczenie
2.List z ZUS. Pod żadnym pozorem nie wyrzucaj go!

Polityka najprawdopodobniej spotka w związku z tym krytyka, bo duża część społeczeństwa uzna, że takie zdjęcia są nieodpowiednie i nie pasują do wysokiego stanowiska zajmowanego w kraju. Jest to dosyć osobliwe, ponieważ jest to po prostu zwyczajna fotografia, na której nie ma żadnej nagości czy innych nieprzyzwoitych elementów.

Źródło: Instagram/Paweł Rabiej

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie żyje Piotr Woźniak-Starak. Producent filmowy wcześniej związany był z dwiema pięknymi aktorkami
  2. Pan młody zmarł tragicznie tuż przed ślubem. Wszystko przez JEDNO zdjęcie
  3. TVP w ostatniej chwili zmieniła program i plan transmisji. Z powodu nagłych tragicznych wydarzeń w Polsce
  4. Morawiecki zdradził prawdę o zdrowiu ojca. Są powody do obaw
  5. Pies wiedział, że to jest zakazane, ale nie wiedział o ukrytej kamerze. Gdy pani wyszła, zaczęło się

Źródło: Instagram/Paweł Rabiej 

Następny artykuł