Dramatyczna sytuacja w samym centrum Polski, powołano sztab kryzysowy. Porażające nagranie mówi samo za siebie

Dramatyczna sytuacja w samym centrum Polski, powołano sztab kryzysowy. Porażające nagranie mówi samo za siebie Źródło: youtube.com Warszawa

Warszawa znalazła się w trudnej sytuacji po ulewnych deszczach, które wczoraj sparaliżowały stolicę kraju. Jak przekazali współpracownicy prezydenta Trzaskowskiego, polityk już odwołał część swojej trasy wyborczej, szykuje sztab kryzysowy.

Warszawa walczy ze skutkami ulewnych deszczy, które wczoraj sparaliżowały całe miasto. Prezydent Rafał Trzaskowski ma zwołać sztab kryzysowy. Jak przekazali jego współpracownicy, polityk podjął również decyzję o odwołaniu kolejnej części swojej trasy wyborczejz uwagi na poważną sytuację w stolicy.

Warszawa w trudnej sytuacji, ulewne deszcze paraliżują miasto

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał w poniedziałek ostrzeżenie meteorologiczne najwyższego stopnia dla mieszkańców Warszawy. Ulewne opady deszczu oraz burze od rana stopniowo paraliżowały miasto. Jak poinformował zacytowany przez PAP rzecznik komendanta głównego Komendy Wojewódzkiej PSP w Warszawie mł. brygadier Karol Kierzkowski, od północy do godz. 18 w poniedziałek 22 czerwca mazowieccy strażacy przeprowadzili około 200 interwencji w związku z burzami i ulewnym deszczem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Jak poinformowali portal WP.pl współpracownicy prezydenta Warszawy, w związku z nagłym zagrożeniem, polityk zadecydował o przerwaniu swojej kampanijnej trasy realizowanej w związku z kandydowaniem na urząd prezydenta Polski oraz zwołaniu sztabu kryzysowego w stolicy.

Warszawa zmaga się ze skutkami gwałtownych opadów deszczu

Jak przekazał portal WP, prezydent Trzaskowski wczoraj późnym wieczorem miał odwiedzić warszawski Służewiec, gdzie wskutek ulewy wylała okoliczna rzeka. Najwięcej zgłoszeń w Warszawie zarejestrowano na Bielanach, we Włochach i na Ochocie. Ulewy spowodowały również trudności w ruchu drogowym m.in. na trasie S8.

Dzisiaj grzeje: 1. Po wieści o zarażeniu Małysza nagle pojawiło się oficjalne oświadczenie. Chodzi o Kamila Stocha

2. 1400+ nie dla każdego? Trzeba się spieszyć

Rzecznik prasowy Zarządu Dróg Miejskich Mikołaj Pieńkos przekazał również, że poważne utrudnienia kierowcy napotkali także na skrzyżowaniach: Doliny Służewieckiej z Aleją Wilanowską, Świętokrzyskiej z Marszałkowską, Broniewskiego z Reymonta, Alei Niepodległości z Woronicza oraz Ronda ONZ.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wybierasz się na grzyby? Musisz niezwykle uważać, możesz słono zapłacić, nawet do 500 zł
  2. Tak wyglądało wesele Anny i Roberta Lewandowskich. Tych zdjęć nie widział jeszcze nikt (FOTO)
  3. Dopiero teraz Rozenek ujawniła szczegóły trzeciego porodu. Porażające komplikacje, tylko najbliżsi wiedzieli
  4. Nastolatkowie znaleźli na plaży porzuconą walizkę. Zajrzeli do środka i natychmiast chwycili telefony, do sieci trafiło porażające nagranie
  5. Nagrania z polskich miast przerażają. Ogromne zniszczenia po potężnych burzach, straty są niewyobrażane
  6. Prezydent podjął decyzję, Polacy mogą dostać nawet 4200 zł. Trzeba się spieszyć, jest warunek

Źródło: WP

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News