Pożary samochodów w Warszawie. Służby mają pełne ręce roboty, mieszkańcy są wstrząśnięci

Pożary samochodów w Warszawie. Służby mają pełne ręce roboty, mieszkańcy są wstrząśnięci Źródło: screen/TVN Warszawa

Warszawa: do bardzo niepokojących scen doszło dzisiaj na warszawskich Bielanach, gdzie spłonęło kilka samochodów. Strażacy uwijali się w ukropie, a płomienie zaczęły przenosić się na sąsiednie auta. Mieszkańcy są przerażeni i boją się, że mogą mieć do czynienia z podpalaczem.

Warszawa zmagała się z pożarem aut już z samego rana. Strażacy otrzymali zgłoszenie do pożaru na jednym z parkingów w stolicy. Płomienie rozprzestrzeniały się na inne zaparkowane pojazdy, straty są naprawdę spore.

Przerażona Warszawa. Auta płonęły, przyczyny są nieznane

Koło godziny 5 nad ranem, Straż Pożarna otrzymała zgłoszenie od zaniepokojonego obywatela, która zauważył, że jedno z aut na parkingu pod jego blokiem zajął ogień. Funkcjonariusze czym prędzej ruszyli na ulicę Kochanowskiego na warszawskich Bielanach.

Na miejscu okazało się, że faktycznie płonie jedno z aut, a co gorsza płomienie zaczynają rozprzestrzeniać się na inne pojazdy. Samochody były zaparkowane wzdłuż ulicy, blisko siebie, więc warunki były sprzyjające do dalszego rozwoju pożaru. Z nagrań ciężko wywnioskować jakie auto się zapaliło - tylna część pojazdu była już tak uszkodzona, że ciężko było je zidentyfikować. Obok nich zaparkowany był Mercedes A-klasy pierwszej generacji oraz Skoda Felicia. Oba auta również ucierpiały w pożarze.

- Dwa auta spłonęły doszczętnie, kolejny samochód uległ sporemu nadpaleniu - przekazał mediom Wojciech Kapczyński z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Do akcji rzucono jeden oddział straży pożarnej, któremu opanowanie pożaru zajęło godzinę - akcja zakończyła się 15 minut po godzinie 6. Według oficjalnych informacji uszkodzone zostało pięć aut, ale trudno z nagrań zidentyfikować, które konkretnie. Wyjaśnianiem przyczyn pożaru zajmie się policja - mieszkańcy są załamani i liczą straty powstałe w skutek tak nieoczekiwanych zdarzeń.

Na ten moment trudno powiedzieć, co doprowadziło do pojawienia się ognia na parkingu. Wielu okolicznych mieszkańców boi się, że mogło to być celowe podpalenie. Wiadomo jedynie, że służby zajmą się wyjaśnieniem przyczyny pożaru.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Danuta Holecka ukrywała to przed całą Polską. Aż trudno uwierzyć, że NIKT nie zwrócił na to uwagi. Opadną wam szczęki z niedowierzania!
  2. Danuta Wałęsa w dniu ślubu z Lechem wyglądała jak milion dolarów! Ujawniono ich zdjęcie ślubne. Nie poznacie prezydenta!
  3. Już 125 osób nie żyje. Rządowe Centrum Bezpieczeństwa ostrzega Polaków, tego apelu nie można lekceważyć
  4. Piękniejszej sukni ślubnej nie miała żadna polska gwiazda. Katarzyna Skrzynecka wyglądała jak księżna (FOTO)
  5. Żona Marcina Mroczka jest nieskończenie piękna. Gwiazdor też się "odstroił", ale fani byli bezlitośni
  6. Jackowski przewidział śmierć brata Kaczyńskiego. "Nie wiem dlaczego. On śpi"
  7. Ten widok rozdziera serce. Tak wygląda grób Kristiny dzień po pogrzebie

Źródło: TVN

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News