Warszawa: trwa czarna seria. Znaleziono kolejne zwłoki

Warszawa: trwa czarna seria. Znaleziono kolejne zwłoki Źródło: twitter/podkarpacka_policja/

Warszawa od kilku dni nie schodzi z ust Palków, a nowe tragiczne informacje pokazują, że jeszcze przez pewien czas się to nie zmieni. Media podają wiadomości o kolejnym dramatycznym znalezisku w stolicy.

Warszawa wciąż skupia na sobie wzrok wszystkich i to za sprawą druzgoczących wydarzeń. Jeszcze kilkanaście godzin temu media rozpisywały się o znalezieniu zwłok mężczyzny, a niedługo potem pojawiły się informacje o kolejnym tego typu odkryciu. Rodacy zaczęli zastanawiać się, kiedy potworne zdarzenia dobiegną końca. 

Czarna seria w mieście Warszawa trwa. Znaleziono kolejne zwłoki 

Choć wychodzące zza chmur wtorkowym porankiem słońce zupełnie mogłoby tego nie zwiastować, media obiegły potworne informacje. Jak podaje portal Polsat News, w Wiśle, a dokładniej w okolicach mostu Łazienkowskiego, znaleziono kolejne zwłoki. 

Policja jednak nie potwierdziła jeszcze oficjalnie lokalizacji, nie podaje również, czy znalezione ciało należało do mężczyzny, czy kobiety. Wiadomo za to, że trwają wstępne procedury, które mają na celu pomóc ustalić w jaki sposób doszło do zgonu oraz czy przyczyniły się do niego osoby trzecie. W chwili obecnej nie wiadomo również, czy służbom udało się już dotrzeć do bliskich ofiary. 

- O sprawie poinformowana została prokuratura. Na miejscu znalezienia zwłok trwają czynności procesowe – powiedział dla "Radio Dla Ciebie" Jarosław Florczak z Komendy Stołecznej Policji. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Potworna tragedia z udziałem polityka 

Przypominamy, że niewiele wcześniej media podały informacje o odnalezieniu ciała zgierskiego działacza PiS, Tomasza Jędrzejczaka, który późnym piątkowym wieczorem, podczas powrotu z koncertu, najprawdopodobniej upadł i uderzył się w głowę, co ostatecznie miało doprowadzić do śmierci. 

Dzisiaj grzeje: 1. Pamiętacie Marynę z Janosika? Tak dziś wygląda aktorka, za którą szalały miliony Polaków
2. Pozwalała setkom mężczyzn wykorzystywać niepełnosprawną 14-letnią córkę. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach

Informacje te wciąż jednak nie są do końca pewne, bowiem policja nadal bada dokładne okoliczności zdarzenia. Zgodnie z doniesieniami mediów, śledczy wstępnie wykluczyli udział osób trzecich i obecnie czekają na wynik sekcji zwłok, która określi co doprowadziło do śmierci.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Abonament już niebawem PODROŻEJE. Po 21 listopada zapłacisz więcej
  2. 8-letni chłopiec przeżył piekło. Jego pijana matka karmiła przez wiele miesięcy martwe niemowlę
  3. Wszyscy w "Mam talent" zaczęli się śmiać, gdy powiedziała, że jej pies umie śpiewać. Jak zwierzak zaczął występ, oszaleli na jego punkcie
  4. Porwali nastolatkę i więzili ją 44 dni. Robili jej tak straszne rzeczy, że sama błagała, by ją w końcu zabili
  5. To już oficjalne. Wiadomo, kiedy będą wypłacane czternaste emerytury i komu się należą

Źródło: polsat news 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News