Pilna akcja służb pod Warszawą. Bardzo prawdopodobne skażenie

Pilna akcja służb pod Warszawą. Bardzo prawdopodobne skażenie Źródło: pixabay.com arembowski

Warszawa: pilna akcja służb w niewielkiej miejscowości. Na miejsce natychmiast zadysponowano kilka radiowozów m.in. straży pożarnej. Z doniesień mediów wynika, że prawdopodobnie doszło do skażenia.

ESKA Warszawa donosi, że pod stolicą doszło do zatrważających zdarzeń. Konieczna była natychmiastowa interwencja ekspertów, którzy nieprzerwanie wciąż pracują na miejscu. Wstępne ustalenia odbierają mowę. Wciąż jednak pojawia się więcej pytań, nić odpowiedzi. Dopiero dalsze postępowanie postali odkryć więcej szczegółów. 

Warszawa: prawdopodobnie doszło do skażenia. Trwa akcja służb 

Jak wynika m.in. z doniesień portalu Warszawa w Pigułce, w miejscowości Koczargi przy ulicy Górki, niedaleko Puszczy Kampinoskiej, w niedzielę w godzinach popołudniowych, doszło do wycieku ropy. Teren został zabezpieczony, a na miejscu pracują: Państwowa Straż Pożarna i I Rzut PERN, służby Przedsiębiorstwa Eksploatacji Rurociągów Naftowych oraz policja. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Warszawa w Pigułce podaje, że najprawdopodobniej doszło do nielegalnej kradzieży ropy poprzez rozszczelnienie ropociągu, a to z kolei doprowadziło do jej wycieku. Początkowo świadek relacjonował w rozmowie z reporterem portalu, że ropa wydobyła się na odległość 10 metrów, jednak jak krótko potem donosie ESKA Warszawa, mowa prawdopodobnie o aż 30 metrach kwadratowych. 

- To jest niewielki wyciek produktu, około 30 metrów kwadratowych. Ten produkt w tej chwili jest sukcesywnie pobierany - mówi w rozmowie z ESKA Warszawa Katarzyna Krasińska, rzecznik przedsiębiorstwa PERN.

Na miejscu nadal pracują eksperci, którzy ustalają dokładne okoliczności zdarzenia. Obecnie nie jest pewne czy doszło do skażenia, a jeżeli tak, to na jak dużym obszarze. 

Dzisiaj grzeje: 1. Mamy potwierdzenie, zacznie się już za kilka dni. Fatalna informacja dla wielu Polaków

2. Jego ciała szukali przez 2 dni. Tragiczna śmierć 13-latka

- Do zdarzenia doszło w wyniku próby nielegalnego wpięcia się do magistrali, transportującej surowiec, z którego produkowany jest m.in. olej napędowy i benzyna. Wyciek został usunięty, a sprawę badają już organy ścigania - mówiła w rozmowie z Polsat News firma PERN. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Znany sportowiec wpadł pod samochód. Kierowca celowo zajechał mu drogę, gwiazdor w szpitalu (FOTO)
  2. Katarzyna Dowbor nieźle namieszała, wystarczyło, że założyła perukę. Fani pomylili ją z Gessler, wszystko się nagrało
  3. Koszmar, wiemy, którzy konkretnie emeryci mają stracić część pieniędzy. Wypłynęły szczegóły dotyczące tzw. czternastki
  4. Niewiarygodne. Wyciekło nieznane zdjęcie Agaty Dudy z młodości, jedna rzecz odbiera mowę
  5. Dołująca tragedia, 2-latka zabiła własną mamę. Umarła na jej oczach, ojciec był bezradny
  6. Córki Katarzyny Figury są już prawie dorosłymi kobietami. Nastolatki powalają urodą po mamie na kolana

Źródło: Warszawa w Pigułce 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News