Pilna akcja służb na terenie rządowym, na miejscu są nawet pirotechnicy. Media podały nagłe informacje o niebezpiecznej sytuacji w Warszawie

Pilna akcja służb na terenie rządowym, na miejscu są nawet pirotechnicy. Media podały nagłe informacje o niebezpiecznej sytuacji w Warszawie Źródło: pikio

Warszawa została zablokowana w rejonie ulicy Rakowieckiej. Krajowe media obiegły informacje o pilnej akcji służb pod siedzibą Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego (ABW). Na miejscu zdarzenia znajduje się policja, pogotowie ratunkowe oraz pirotechnicy.

Warszawa została częściowo zablokowana, wstrzymano ruch w rejonie ulicy Rakowieckiej. Pod siedzibą Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego doszło do groźnego zdarzenia, służby pilnie interweniowały. Na terenie rządowym pracuje policja z psami tropiącymi, pirotechnicy oraz ratownicy medyczni.

Warszawa jest zablokowana w rejonie siedziby Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, na miejscu pracują lokalne służby

12 maja 2020 roku służby specjalne Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego zarejestrowały groźne zdarzenie, które miało miejsce pod bramą centralnej siedziby ABW przy ulicy rakowieckiej 2A w Warszawie. Nieznany mężczyzna, który prowadził dużą ciężarówkę, chciał wjechać na rządowy teren. Pojazd został zatrzymany, na miejsce wezwano policję, inspekcję transportu drogowego oraz pirotechników.

Kierowca pojazdu został zatrzymany, wezwano do niego ratowników medycznych. Policjanci i pirotechnicy prowadzą akcję przeszukania ciężarówki pod kątem zawartości niebezpiecznych materiałów wybuchowych. W akcji uczestniczą również specjalnie wyszkolone psy tropiące. Służby sprawdzają, czy nie doszło do próby zamachu bombowego na rządową instytucję.

Pod bramą siedziby ABW w Warszawie zatrzymano podejrzaną ciężarówkę. Kierowca pojazdu chciał wjechać na rządowy teren. Nie wiadomo, jaki był jego cel

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Informacje o niepokojącym zdarzeniu przekazał w okolicach godziny 11:00 portal Warszawawpigułce.pl. Stanowcza reakcja służb na zachowanie kierowcy ciężarówki może być zaskakująca dla wielu mieszkańców. Policja wciąż ustala szczegóły zdarzenia i motyw mężczyzny. Na razie nie wiadomo, z jakiej przyczyny chciał wjechać na teren ABW.

Dzisiaj grzeje: 1. Zaatakowano szpital, dziesiątki rannych, wśród 13 ofiar między innymi dziecko. Polsat przekazał druzgoczące wiadomości z Afganistanu

2. Zapłacił na stacji banknotem 200-złotowym i odjechał. Kasjer przyjrzał się pieniądzom i zbladł

Okolice ulicy Rakowieckiej, gdzie znajduje się centrala Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, zostały czasowo wyłączone z użytkowania. Nie wiadomo, kiedy warszawskie służby zakończą pracę na terenie oraz kiedy w tym rejonie zostanie przywrócony ruch drogowy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lekarze są oburzeni. Wysłali pismo do Ministra Szumowskiego
  2. Wielki skandal na pogrzebie słynnego gwiazdora. Sprawę bada prokuratura
  3. Kot wszedł do pralki, ale nikt nie mógł przewidzieć, co zrobi w środku. Właściciele od razu wyciągnęli telefon
  4. Gwiazda „DDTVN” od lat walczy z ciężką chorobą. Porażająca prawda wyszła na jaw, była o krok od śmierci
  5. Kobieta dokarmiała bezdomnego kota. Zwierzak odwdzięczył się w niebywały sposób
  6. Tysiące Polaków źle gotują jajka. Narażają na niebezpieczeństwo siebie i rodziny

źródło: Warszawa w Pigułce

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News