Warszawa: kobieta ugryzła strażnika miejskiego
Wikimedia Commons/Radosław Drożdżewski
Agata Karczewska - 10 Czerwca 2019

Szczęka opada do samej ziemi. Warszawianka pogryzła strażnika miejskiego na służbie

Warszawa stała się miejscem skandalicznego czynu. Rowerzystka straciła panowanie nad sobą i w agresywny sposób wyładowała złość na strażniku miejskim. Awantura miała miejsce na warszawskim Podwalu.

W Warszawie doszło do kuriozalnej sytuacji. Rowerzystka straciła panowanie nad swoimi emocjami i dopuściła się skandalicznego czynu. Awantura miała miejsce na Podwalu. Zaczęło się bardzo niewinnie i nic nie sugerowało takiego finału całego zdarzenia. Gdy słucha się tej historii, szczęka opada ze zdziwienia.

Warszawa: doszło do awantury

Warszawa słynie z niezwykle rozwiniętej sieci ścieżek rowerowych. Ogólnie jest to miasto, które bardzo zachęca do przerzucenia się z samochodu czy autobusu właśnie na rower. Omija się wtedy korki, a także dba o swoją kondycję fizyczną. Rowerzyści muszą jednak pamiętać, żeby przestrzegać wszystkich przepisów ruchu drogowego, inaczej mogą mieć problemy.

Zenek Martyniuk - ośmieszył króla.Zenek Martyniuk klasą ośmieszył króla disco polo. Przedstawił ogromne roszczenia, śmiech na saliCzytaj dalej

Gdy pewna kobiet złamała przepisy strażnik miejski postanowił zainterweniować. Uwaga mundurowego najwyraźniej nie spodobała się rowerzystce, bowiem jej reakcja była wyjątkowo agresywna. Takie zachowanie zdecydowanie nie należy do standardowych.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ranczo Featured PicAktorka serialu "Ranczo" wszystko ukrywała. Jej życie legło w gruzach, właśnie ujawniono dramatyczne faktyCzytaj dalej

Rowerzystka zrobiła coś skandalicznego

Do całego zajścia doszło na warszawskim Podwalu w niedzielę koło godziny 14:00. Rowerzystka jechała po chodniku pomiędzy pieszymi, co jest złamaniem przepisów ruchu drogowego. Rower stwarza zbyt duże zagrożenie dla przechodniów, więc można nim podróżować tylko po ścieżce rowerowej albo ewentualnie po ulicy. 

Funkcjonariusz straży miejskiej zatrzymał kobietę i zwrócił jej uwagę, że łamie przepisy. Rowerzystka nie chciała go słuchać, wywiązała się między nimi wielka kłótnia. Na słowach się jednak nie skończyło. Warszawianka zachowała się w sposób bardzo niecodzienny i w złości postanowiła ugryźć mężczyznę w rękę. Nie wiadomo, jak do tego doszło ani co dokładnie powiedział jej strażnik miejski, ale takie zachowanie wydaje się być nieco za ostrą reakcją.

Funkcjonariusz nie odniósł żadnych poważnych obrażeń, ale na miejsce zdarzenia wezwana została policja, która ma zbadać kulisy całej sprawy. Rowerzystka przez swój szokujący czyn być może zostanie oskarżona o naruszenie nietykalności funkcjonariusza na służbie. Jest to poważne przestępstwo, które podlega karze. 

ZOBACZ TAKŻE

  1. Danuta Wałęsa ZMIAŻDŻYŁA Jarosława Kaczyńskiego. Dosłownie zrównała go z ziemią, była BEZLITOSNA. Jej słowa wbiją was w fotel!
  2. Katarzyna Dowbor przekazała fanom radosną nowinę. Dziennikarka dawno nie była tak SZCZĘŚLIWA! Z całej Polski spływają gratulacje
  3. RCB ogłosiło na dzisiaj pomarańczowe alerty 2 stopnia. Krzysztof Jackowski zdumiewa wizją końca upałów w czerwcu
  4. Takich słów po Maryli Rodowicz nikt się nie spodziewał. Wysłowiła się jak chuligan z bramy?
  5. Najnowsze doniesienia mediów ukazują prawdę nt. członków rodziny tragicznie zmarłego Wodeckiego. Są bolesne
  6. Złapiecie się za głowy, jedyne takie imię na świecie. Należy do synka kultowego artysty disco polo

PrzechwytywanieCórka Kaczyńskiej pokazała, jak żyje. Będziecie zbierać szczęki z ziemi na widok zdjęć nastolatkiCzytaj dalej

Źródło: o2

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News