Przecieramy oczy! Ktoś wspinał się na szczyt warszawskiego Hotelu Marriott

Przecieramy oczy! Ktoś wspinał się na szczyt warszawskiego Hotelu Marriott Źródło: screen shot z instagram.com

Warszawa zwróciła na siebie uwagę wszystkich mediów. Świadkowie zdarzenia nie mogą uwierzyć w to, co właśnie dzieje się na ich oczach. Mężczyzna postanowił wspiąć się bez żadnych zabezpieczeń na najpopularniejszy hotel w stolicy.

Warszawa jest na ustach wielu Polaków, którzy właśnie obserwują, jak nieznany mężczyzna wspina się po Hotelu Mariott. W pewnych momentach widać, jak ewidentnie ma problem ze wspinaczką. Przerażający widok jest transmitowany przez niektórych internautów. Boją się, że spadnie.

Warszawa drży z powodu szalonego pomysłu. Nieznany mężczyzna postanowił wspiąć się na Marriott

Hotel Marriott to jedno z najpopularniejszych miejsc w Warszawie. To właśnie tam noclegu szuka setki turystów, a także biznesmenów, którzy robią interesy w stolicy.

Budynek jest bardzo wysoki, a osoby zajmujące się myciem szyb korzystają ze specjalnych maszyn, a także zabezpieczeń, które gwarantują im bezpieczeństwo, gdy wspinają się po kolejnych piętrach konstrukcji.

Pewien mężczyzna postanowił jednak wspiąć się na hotel bez żadnych zabezpieczeń. Nie wiadomo, co skłoniło go, aby podjąć się takiego wyzwania, ani kim jest tajemniczy mężczyzna. Wiadomo natomiast, że już znalazł się na samym szczycie. Spoglądając w dół z pewnością był niezwykle przerażony.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Świadkowie twierdzą, że przez chwilę się zawahał, a nawet momentami tracił równowagę. Mógł nawet runąć na ziemię.

Los był tylko w jego rękach. Przerażający widok zaparł dech w piersiach świadków, którzy obserwując mężczyznę bali się, że spadnie. Na miejsce z pewnością wezwane zostały służby.

Fot. Instagram / Hotel Marriott

  1. Cała prawda o dzieciach Bronisława Komorowskiego! Nigdy nie zgadniecie, czym zajmują się dzieci byłego prezydenta. Zdębiejecie z wrażenia!
  2. Małgorzata Kożuchowska przekroczyła wszelkie granice. Pokazała coś, czego żaden Polak się nie spodziewał! Fani nie mogą dojść do siebie po tym, co zobaczyli!
  3. Po wielu latach brutalna prawda wyszła na jaw. Skandaliczne fakty o Matce Teresie
  4. Gdzie mieszka Boczek z Kiepskich?! Będziecie w wielkim szoku
  5. Król disco polo zmiażdżył Sławomira! Ujawnił całą brutalną prawdę o gwiazdorze
  6. Lidl apeluje o zwrot popularnego produktu. Zawiera niebezpieczny dla zdrowia związek

Źródło: Instagram

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu