Tragedia na polskiej drodze. Ciężarówka staranowała pełny autobus

Tragedia na polskiej drodze. Ciężarówka staranowała pełny autobus

To wiadomość z ostatniej chwili. Na drodze wojewódzkiej nr 507 między Pieniężnem a Cieszętami (woj. warmińsko-mazurskie) doszło do poważnego wypadku. Autobus zderzył się z ciężarówką, jest wiele osób poszkodowanych.

Autobusem, który uczestniczył w wypadku, podróżowało 30 osób. Wszystkich poszkodowanych w wypadku jest aż 16. Na miejscu operują służby ratownicze. Wysłano w okolice także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Warmińsko-mazurskie: wypadek autobusu z ciężarówką

Autobus przewożący 30 osób poruszał się na trasie Braniewo-Olsztyn. Nie wiadomo z jakich przyczyn i z czyjej winy zderzył się czołowo z ciężarówką. Do wypadku doszło na DW 507 między Pieniężnem a Cieszętami. W wyniku wypadku obrażenia odniosło co najmniej 16 osób. Nie wiadomo w jakim są stanie, jest im obecnie udzielana pomoc. Na miejscu operują ratownicy. Wysłano tam także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, co może świadczyć o ciężkim stanie przynajmniej części poszkodowanych. Jak informuje dziennikarz RMF24.pl, najciężej ranny jest kierowca ciężarówki. To właśnie on został przewieziony helikopterem LPR do szpitala. Jest w stanie ciężkim. Okoliczności zdarzenia będą badane przez służby. Więcej informacji wkrótce... Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Wypadek limuzyny MON! Staranował samochód
  2. KATASTROFA! Wypadek tuż przed królewskim ślubem, samochód zgnieciony
  3. Wypadek rządowej limuzyny! W środku był minister
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News