wardega
Wiadomości Pikio - 2 Marca 2015

Wardęga ukarany za... "bieganie bez majtek"

Popularny youtuber i pranker Sylwester Wardęga właśnie usłyszał wyrok sądu, który skazał go na miesiąc pozbawienia wolności. Chodzi o film z centrum handlowego, w którym pranker rzekomo biegał po korytarzach bez majtek.

Youtuber zarzeka się, że miał na sobie bieliznę, ale film został odpowiednio zmontowany, by widzom wydawało się, że faktycznie nie ma na sobie majtek. Wardęga zapowiada, że się nie podda i będzie się odwoływał od decyzji sądu. Do swoich widzów apeluje, by w razie czego "dostarczyli mu mydło w płynie". Jego kanał jest najpopularniejszy w Polsce. Oto wpis Wardęgi z Facebooka, w którym informuje o sprawie: "Właśnie dostałem wyrok skazujący mnie na miesiąc pozbawienia wolności Chodzi o film "Grandpa Prank" i sytuację, w której rzekomo biegałem po Złotych Tarasach ze spuszczonymi spodniami oraz sytuację, w której udawałem załatwianie potrzeby fizjologicznej do pojemnika na śmieci. Ok, rozumiem, nie wolno biegać bez majtek w miejscu publicznym... ale, przecież miałem na sobie spodenki. Mój kolega w postprodukcji zablurował moje okolice bikini Emotikon grin...i chyba dobrze mu to wyszło bo sąd dał się nabrać i bez dowodów skazał mnie za bieganie bez majtek... nie o taką Polskę walczyliśmy Emotikon tongue Rozumiem, że polskie sądy wkrótce skażą Tyriona Lannistera za zabicie ojca kuszą w wychodku - Dowody też są niezaprzeczalne Emotikon smile Po drugie... z Centrum Handlowego wyrzucono wtedy Dziadka... a po 10 minutach wrócił Wardęga bo zgubił rękawiczkę. Skąd pewność, że Dziadek był mną? Czy w tym kraju bez dowodów można kogoś skazać? Ależ owszem... czemu nie? Wardędze za całokształt wyrok pozbawienia wolności należy się! Trzeba się odwołać i liczyć na uczciwy proces. Jak przegram to kupcie mi proszę mydło w płynie... bo nie chciałbym, żeby zwykłe mi spadło pod prysznicem... Mimo wszystko ja się nie poddaję, dalej będę robił swoje Emotikon smile już niedługo 3 mln subskrybentów Emotikon smile może uda się dobić do okrągłej liczby przed uprawomocnieniem wyroku". Chodzi o ten film:

fot. Wardęga    
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News