Wandale z Bentleya wyrzucili śmieci na ulice! Motocyklista migiem ich zmiażdżył

Wandale z Bentleya wyrzucili śmieci na ulice! Motocyklista migiem ich zmiażdżył

Dwoje młodych ludzi siedzących w Bentleyu na parkingu pod supermarketem, spożywało posiłek na wynos. Po skończeniu konsumpcji, śmieci nie wyrzucili tam gdzie powinni i spotkała ich za to przykra niespodzianka. Wszystko za sprawą motocyklisty, który całą sytuację obserwował na bieżąco.

Kultura u kierowców nie jest chyba mocną stroną. Dwóch młodych Rosjan, którzy zaparkowali na trzech miejscach parkingowych, i w tym czasie spożywali posiłek z fast foodu, śmieci nie wyrzucili do kosza, lecz wprost na parking supermarketu.

Reakcja motocyklisty

Całe zdarzenie widział i nagrywał motocyklista, który zareagował na tę sytuację. Nie poinformował służb ale sam podjął działania i wymierzył młodzieńcom karę. Przed rozpoczęciem pościgu złapał reklamówkę ze śmieciami a po dogonieniu Bentleya, zapukał w okno i pokazał na tylne koło samochodu, przez co odwrócił uwagę pasażerów. W tej samej chwili wrzucił reklamówkę ze śmieciami do środka samochodu i pokazał im, że po sobie należy zostawiać porządek. Po chwilowej wymianie nieuprzejmych zdań, motocyklista odjechał przeciskając się przez jadące samochody. https://youtu.be/zsNfl8KvOnE źródło: www.szokuje.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News