wandale dewastują co popadnie
www.streamable.com
Mateusz Sidorek - 2 Maja 2020

Dewastują co popadnie i chwalą się tym w sieci. Pilne poszukiwania, poznajecie osoby z nagrania?

W czasie pandemii, gdy każdy myśli przede wszystkim o swoim zdrowiu, wandale przemieszczają się po całej Warszawie i niszczą środki komunikacji miejskiej. Swoimi dokonaniami chwalą się w mediach społecznościowych, gdzie publikują nagrania. Młodzi mężczyźni napadają głównie na tramwaje, autobusy oraz pociągi Kolei Mazowieckich. Zaczęły się poszukiwania chuliganów.

W Warszawie trudny okres wykorzystują wandale. Grupa młodych mężczyzn publikuje w mediach społecznościowych niepokojące nagrania, na których możemy zobaczyć, jak zamaskowani kapturami oraz szalikami sprawcy malują pociągi, autobusy oraz pociągi Kolei Mazowieckich. Trzech chuliganów niszczy wszystko co się da - okna, szyby, krzesła i podłogi w środkach komunikacji miejskiej.

- Nagranie zostało przekazane do odpowiedniej komendy. Prowadzimy w tej sprawie czynności - Sylwestra Marczaka z Komendy Stołecznej Policji cytuje portal Gazeta Wyborcza.

Jak podaje portal Gazeta Wyborcza, wandale m.in. zdewastowali tramwaj 2 kwietnia około godziny 22:40. Trzech młodych mężczyzn nie tylko pomalowało wnętrze wagonu, ale również wybili okno.

źródło: Gazeta Wyborcza

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News