Gwiazda polskiej muzyki na dnie. Bez wsparcia nie przeżyje

Gwiazda polskiej muzyki na dnie. Bez wsparcia nie przeżyje Źródło: Fot. YouTube

Wanda Warska była przed laty jedną z najważniejszych gwiazd polskiej muzyki. Dziś wokalistka jest jednak poważnie chora i nie ma pieniędzy, których potrzebuje na leczenie. Córka artystki walczy więc o to, aby jak najwięcej osób wsparło jej ukochaną matkę.

Warska w 2016 roku przeszła poważny udar. Zajęła się nią przede wszystkim córka, Gabi Kurylewicz, która obecnie apeluje do fanów matki o finansową pomoc.

Wanda Warska w niezwykle trudnej sytuacji

- Niemniej, a może właśnie dlatego, że dusza zagospodarowywuje ciało, ciało w ciężkiej chorobie, po udarze, potrzebuje rehabilitacji. Rehabilitacja zatem jest zadaniem duchowym. Gdyby ktoś zechciał i mógł wesprzeć rehabilitację Wandy Warskiej, odwzajemnimy dobroć wierszami! - napisała Kurylewicz na Facebooku. Kobieta opublikowała także film, na którym widzimy ją z matką. Opowiedziała o tym, w jak trudnej sytuacji się znalazły i jakiej pomocy im potrzeba.

Zasmucające wyznanie Kurylewicz

- Już wystarczająco jesteśmy na dnie i na tym dnie nieźle się zorganizowałyśmy. Podtrzymują nas myśli, poezja, muzyka, filozofia, ale bardzo nisko w budżetowym zakresie. Na dnie to na dnie - powiedziała niezwykle szczerze córka Warskiej. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ewa Farna miała wypadek! To mogło skończyć się tragicznie
  2. Dowbor ujawniła. Jest nieuleczalnie chora
  3. Chcą zniszczyć Michała Szpaka. Nagie zdjęcia artysty na portalu dla gejów
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News