Wanda Kwietniewska miała niebezpieczny wypadek. Czeka ją bardzo długa rehabilitacja

Wanda Kwietniewska miała niebezpieczny wypadek. Czeka ją bardzo długa rehabilitacja

"Wanda i Banda" to zespół, którego nawet dzisiaj nie trzeba nikomu przedstawiać. Jego założycielka ma problemy ze zdrowiem. Wszystko z powodu ciężkiego wypadku, którego doznała. Sprawa była naprawdę poważna. Wygląda na to, że czekać ją będzie długa i wyczerpująca rehabilitacja.

"Wanda i Banda" to kultowy zespół, który w latach 90' gromadził tysiące nastolatków na koncertach. Założyła go Wanda Kwietniewska, która rok wcześniej była członkinią równie znanego w tamtym czasie "Lombardu". 

Wokalistka w ostatnim czasie przeżywa sporo cierpienia. Wszystko związane jest z dramatycznym wypadkiem, którego doznała w Alpach.

Założycielka zespołu "Wanda i Banda" miała wypadek

Podczas konferencji prasowej show Polsatu "Śpiewajmy razem. All Together Now" zgromadzeni zauważyli coś, co mocno ich zaniepokoiło. Wanda Kwietniewska przyszła na spotkanie z nogą w ortezie. Zaczęto zastanawiać się nad stanem zdrowia piosenkarki. Jej kolano wyglądało na naprawdę poważnie uszkodzone.

Okazało się, że ucierpiała w poważnym wypadku podczas jej pobytu w Alpach. Gwiazda nie kryje się ze swoją pasją do narciarstwa, które uprawia w wolnym czasie. Większość jej górskich wycieczek nie kończyła się jednak tak tragicznie. Tym razem Kwietniewska doznała zerwania więzadła krzyżowego. Jest to jedna z częstszych i jednocześnie jedna z trudniejszych do wyleczenia konsekwencji, które niesie za sobą upadek na nartach. 

Co jednak ciekawe - ciężka sytuacja nie wydaje się na piosenkarce robić wrażenia. Podczas konferencji prasowej ta uśmiechała się i chętnie odpowiadała na pytania dotyczące programu "Śpiewajmy razem. All Together Now", który niedługo pojawi się w stacji Polsat.

Rehabilitacja po zerwaniu więzadła

W sytuacji zerwania więzadła krzyżowego niezbędna jest długa i ciężka rehabilitacja. Jest to jeden z ważniejszych elementów kolana, który odpowiada za utrzymywanie równowagi całego ciała. W takiej sytuacji często zalecana jest jego operacyjna rekonstrukcja. Nie wiadomo jednak czy jest to niezbędne w sytuacji wokalistki.

W tym momencie stara się ona zbytnio nie przemęczać swojego kolana. Musi jednak wykonywać swoje obowiązki, które dotyczą między innymi wymienionego programu, którego produkcją zajmuje się w tym momencie Polsat. Druga edycja "Śpiewajmy razem. All Together Now" ma ruszyć już jesienią.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Justyna Żyła opublikowała nagranie z żoną Wiśniewskiego. Dominika nie była zachwycona
  2. Producenci Kuchennych Rewolucji woleliby o tym nie mówić. Największe porażki
  3. Mężczyzna wdarł się na scenę na koncercie Natalii Kukulskiej. Ochrona była bezradna
  4. Dwa razy sprawdziliśmy, kto jest żoną członka zarządu TVN. Bo za pierwszym razem nie mogliśmy uwierzyć
  5. Sprawdziliśmy ile zarabiają aktorzy M jak Miłość. Nasza dziennikarka była wstrząśnięta
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News