Prezydent Lech Wałęsa jest naprawdę aktywnym użytkownikiem portali społecznościowych. Chętnie chwali się na nich swoimi przemyśleniami, czy zdjęciami z Polakami, których spotyka podróżując po kraju. Najnowsza fotografia, którą umieścił na Facebooku, zadziwiła jednak tysiące jego zwolenników.

Wałęsa wybrał się na weekendowy spacer wzdłuż gdańskiej starówki. Spotkał tam Wojciecha Cejrowskiego, który znów promował w tym miejscu swoje książki i gadżety. Jak wiadomo, podróżnik słynie z bardzo kontrowersyjnych poglądów. Niejednokrotnie zdarzało mu się publicznie obrazić także byłego prezydenta, którego miał wreszcie okazję osobiście spotkać.

Miny obu panów uwiecznione na fotografii nie wyglądają na zbyt zadowolone. Nie doszło między nimi do wymiany zdań. Cejrowski zdecydowanie nie miał ochoty na pogawędkę. Były prezydent nie spodziewał się, że podróżnik zupełnie go zignoruje.

Wielu internautów zauważyło także, że Cejrowski wyglądał na bardzo speszonego niecodziennym spotkaniem. Z kolei zwolennicy Wałęsy dziękowali za to byłemu prezydentowi, że „nie odgradza się barierkami”, a wychodzi do Polaków, aby z nimi rozmawiać i wspólnie spacerować.

Fot. Facebook/Lech Wałęsa

ZOBACZ TAKŻE

...

Zobacz również