Lech Wałęsa, choć nieobecny na kontrmiesięcznicach, walkę z PiS toczy w internecie. Często publikowane przez niego treści są bardzo kontrowersyjne. Było tak chociażby, gdy opublikował godzący w Lecha Kaczyńskiego mem, w którym nazywał go „smoleńskim mordercą”. Wałęsa opublikował właśnie kolejną grafikę i znów szokuje.

Jarosław Kaczyński już pozwał Lecha Wałęsę, za ostre słowa pod jego adresem, które ten wypisuje na Facebooku. Były prezydent stwierdził, że Kaczyński ma chorobę psychiczną i przyłożył rękę do śmierci swojego brata. Wałęsa nie jest najwyraźniej zrażony pozwami. Opublikował właśnie mem z kontrowersyjną przeróbką Jarosława Kaczyńskiego.

Na obrazku widać postać Kim Dzong Una, która ma wklejoną twarz prezesa PiS. Za sylwetką widnieje przekreślone logo jego partii, a całość jest podpisana „Największa kanalia i zdradziecka morda”. Słowa te są odniesieniem do ostrej wypowiedzi Kaczyńskiego, jaką ten wygłosił do polityków opozycji z mównicy sejmowej w połowie lipca.

Opublikowany przez Wałęsę mem zgarnął ogromną falę krytyki. Porządnie oberwało się także byłemu prezydentowi. Ten został nazwany już „tchórzem i trollem, który obiecuje opozycji obecność na kontrmiesięcznicach, a prowadzi tylko śmieszną walkę w internecie”. Internauci wytykają też Wałęsie, że „takie prymitywne zachowanie nie przystoi byłemu prezydentowi, od którego wymaga się minimum klasy”. Pojawiły się też głosy, że publikowanie takich memów to „poziom gimnazjum” i dowód na to, że „choć Kaczyński to idiota, Wałęsa jest daleko za nim”.

źródło: facebook.com/lechwalesa

ZOBACZ TAKŻE:

https://www.youtube.com/watch?v=KeauftLIk-8

...

Zobacz również