Były prezydent opublikował listę SZKODNIKÓW. Kaczyński na drugim miejscu

Były prezydent opublikował listę SZKODNIKÓW. Kaczyński na drugim miejscu Źródło: fot. wikimedia commons

Od czasu ekspertyzy IPN ws. podpisanych przez Lecha Wałęsę dokumentów, były prezydent RP jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci w kraju. Jedni przymykają oko na współpracę ze służbami, ceniąc bardziej jego wkład w "Solidarność". Dla innych jednak Wałęsa jest po prostu zdrajcą. 

Nie jest tajemnicą, że Lech Wałęsa prowadzi polityczną wojnę z Jarosławem Kaczyńskim i całym obozem PiS. Teraz na swoim profilu opublikował "listę szkodników, które niszczą Polskę". Na liście aż roi się od polityków PiS, choć zaszczytne pierwsze miejsce przypadło Tadeuszowi Rydzykowi.

Wałęsa ma w planach także stworzenie analogicznych list wojewódzkich oraz powiatowych. Na jednej z tych pierwszych miałaby się znaleźć m. in. Krystyna Pawłowicz.

- Robimy Listę szkodników, którzy niszczą Polskę, do rozliczenia sądowego. Proponujemy centralne rozliczenia, pozostają jeszcze listy wojewódzkie i powiatowe. Kogo jeszcze brakuje? 1, Rydzyk 2, Kaczyński 3, Macierewicz 4, Ziobro 5, Szydło 6, Duda 7, Zalewska 8, Szyszko 9, Błaszczak 10, Waszczykowski 11, Brudziński - napisał Wałęsa (pisownia oryginalna).

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News