Wałęsa: w latach 70. przypadkowo zawsze wygrywałem w totolotka!
Wiadomości Pikio - 21 Lutego 2016

Wałęsa: w latach 70. przypadkowo zawsze wygrywałem w totolotka!

Nie milkną echa wypuszczenia przez Marię Kiszczak dokumentów, które rzekomo obciążają byłego prezydenta Lecha Wałęsę. Według akt, lider "Solidarności" miał czerpać korzyści ze współpracy z SB. Twierdzi jednak, że w latach 1970-1972 wygrał łącznie 35 000 złotych. 

Wałęsa twierdzi, że podpisał dokumenty na błagalną prośbę członka kontrwywiadu, który stracił pieniądze, zaś nigdy nie współpracował z SB i nie czerpał z tego tytułu korzyści. W wywiadzie dla "Faktu" w 2012 roku mówił:- Mogę powiedzieć, że wygrywałem w totolotka zawsze, kiedy naprawdę potrzebowałem - mówił Wałęsa. W latach 1970-1972 Lech Wałęsa miał przypadkowo wygrać łącznie 35 000 złotych. Potwierdza to jego żona, Danuta Wałęsa.- Jak nas było stać, systematycznie dokupowaliśmy meble - wersalkę, czy stół. Po prostu dorabialiśmy się. Pralkę też kupiliśmy dzięki temu, że mąż znów wygrał w totolotka - przekonywała żona Wałęsy.- Pan Bóg nie daje mu już wygrywać, gdyż nie potrzeba mu już tych wygranych - dodaje.ZOBACZ TAKŻE - Oświadczenie Lecha Wałęsy ws. odnalezienia teczek TW BolkaZOBACZ TAKŻE - Biedroń: Odwalcie się od Wałęsy, TW Bolek to jaZOBACZ TAKŻE - Syn Wałęsy: Akta trzeba polać benzyną i spalićZOBACZ TAKŻE - Ziemkiewicz: Oby Matka Boska dała w mordę Wałęsie. Lis: Mogą go pocałować w… (video)ZOBACZ TAKŻE - Wałęsa o pochodzeniu dokumentów TW Bolka. „Zgodziłem się podpisać na płaczącą prośbę”Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:
źródło: interia.pl  
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News