Jego kunszt aktorski podziwiali wszyscy Polacy. Ogromna strata
Karol Zaborowski - 14 Grudnia 2018

Jego kunszt aktorski podziwiali wszyscy Polacy. Ogromna strata

Waldemar Goszcz niewątpliwie był jedną z największych polskich gwiazd. Artysta był słusznie powszechnie podziwiany przez Polaków. Niestety tragiczny wypadek zakończył jego olśniewającą karierę.

Waldemar Goszcz był osobą, która miała wiele talentów. Występował w licznych reklamach, a także wcielił się w jedną z głównych postaci w serialu "Adam i Ewa". Dodatkowo Goszcz na swoim koncie posiada dwie wydane płyty, z czego jedna z nich jest solowa. Mężczyzna pisał również wiersze, a jeden z nich zdaje się wyprzedzać wydarzenia, ponieważ gwiazdor pisze w nim o wypadku samochodowym, a właśnie w takich okolicznościach zginął. Dla wielu osób była to potworna strata, z którą nie pogodzili się po dziś dzień.

Waldemar Goszcz: rocznica urodzin

Dziś mija 45. rocznica urodzin artysty, który zachwycał tysiące osób. W tym dniu jego znajomi wspominają, to jaki był ich przyjaciel za życia. Wszyscy zapamiętali go jako niezwykle utalentowanego, a przede wszystkim uśmiechniętego i przepełnionego optymizmem mężczyznę. - Waldka przedstawił mi Marek Sośnicki, założyciel grupy Hi Street. Zaprzyjaźniliśmy się kilka lat później, w 2000 roku, kiedy graliśmy trasę "Lata z Radiem", Waldek jeszcze w składzie tamtego zespołu. Widywaliśmy się bardzo często, niemal codziennie. Waldek był bardzo mi bliską osobą. Lubiłem przebywać w jego towarzystwie - wspomina Krzysztof Kasowski. Można powiedzieć, że czego by się nie dotknął, to zamieniało się w złoto. Jego kariera aktorska, jak i piosenkarska rozwijały się wręcz w zawrotnym tempie. Dodatkowo Goszcz miał w planach wydanie kolejnej solowej płyty. Niestety nie udało mu się spełnić tego marzenia.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Małgorzata PieńkowskaM jak miłość: Straszne choroby stanęły na drodze tych gwiazd. Życiowe tragedie aktorówCzytaj dalej
Wszystko przez wypadek, który miał miejsce w styczniu 2003 roku. Waldemar Goszcz wracał akurat wtedy z koncertu w Gdyni wraz z Filipem Siejką i Radosławem Pazurą. Mężczyźni jechali lancią librą i zderzyli się podczas wyprzedzania z fordem escortem. Aktor był jedyną ofiarą śmiertelną, jednak nie oznacza to, że pozostali pasażerowie nie odnieśli obrażeń. Ich stan był bardzo poważny, podobnie jak mężczyzny, który jechał fordem. Niestety obrażenia wewnętrzne, które odniósł Goszcz, okazały się zbyt poważne i artysta zmarł w szpitalu. Jego śmierć to była jedna z najtragiczniejszych historii, aktor miał zaledwie 29 lat.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wyciekły zdjęcia Anny Przybylskiej z 1994 roku! Wbiją Was w fotel
  2. Znaki zodiaku, które mają najlepsze maniery. Potrafisz się dobrze zachować?
  3. Znaki zodiaku, które są największymi farciarzami! Jesteś wśród szczęściarzy?
  4. Ulubiona aktorka Polaków przeszła przez piekło. Problemy psychiczne i finansowe w tle
  5. Cezary Pazura ma zaskakujące marzenie. To wzruszające
Barbara Kurdej-SzatanBarbara Kurdej-Szatan pokazała siostrę. Fanom poopadały szczękiCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News