Ks. Walczak o PiS: Naiwni głupcy! KŁAMIECIE "jak z nut" w imię Jezusa

Ks. Walczak o PiS: Naiwni głupcy! KŁAMIECIE "jak z nut" w imię Jezusa Źródło:

Ks. Walczak rozpoczął batalię z PiS! Ostatnie działania Prawa i Sprawiedliwości mocno rozwścieczyły duchownego, który nie widzi w religii i wierze miejsca na politykę. Jego słowa były naprawdę ostre - czy szykuje się zemsta ze strony Kaczyńskiego?

Ks. Stanisław Walczak od wielu miesięcy jest aktywny w internecie. W kilku słowach stara się opisywać swoje poglądy na codzienne życie w Polsce. Bardzo często sięga po tematy polityczne - walczy o to, by Kościół był wolny od polityki, by był miejscem tylko dla wiernych oraz by jego imię nie było niszczone, jak to ma nieustannie miejsce w dzisiejszym świecie. Teraz jego wpis został zainspirowany oburzającymi zmianami w polskim sądownictwie oraz reakcją słynnego muzyka, Micka Jaggera. Wokalista The Rolling Stones odpowiedział na list Lecha Wałęsy i przemówił do Polaków na temat wolności.

Ks. Walczak uderza w PiS: "Kłamiecie, manipulujecie (...) kto wie, może śni wam się wojenka"

- NIE MOŻNA OKŁAMAĆ WSZYSTKICH! Jestem wdzięczny światowej opinii publicznej za to, że tak wspaniale zareagowała na przesłanie Micka Jaggera. Świat Bowiem nie dał się zwieść kłamstwom, które z błogosławieństwem Rydzyka oraz jego "gwiazd", chciano rozprzestrzenić na temat Lecha Wałęsy. A tej wielkiej postaci nie ujarzmicie, bo jest on wartością ponad narodową - pisze z przekonaniem ks. Stanisław Walczak na Facebooku. Im dalej jednak, tym bardziej puszczają mu nerwy. - Naiwni głupcy! Wasze kłamstwa idą za Wami. Kłamiecie "jak z nut" w imię Jezusa Chrystusa i Jego Kościoła. Manipulujecie umysłami i duszami. Zwodzicie ludzi i prowadzicie świat ku konfliktom. Kto wie, może śni wam się wojenka, na którą poślecie zaślepionych fanatyków. Wszak dla was moralność ani chrześcijańska, ani humanistyczna nie istnieje. Żal mi ludu, który wpychacie na drogę nienawiści - świadomie i dobrowolnie siejecie wraz z oddaną wam grupą biskupów i duchownych zamieszanie z jego tylko względu: kochacie władzę i pieniążki. Wasi ojcowie duchowni także! I nawet Boga nie lękacie się, boście bezwstydnie stworzyli boga własnego! - złości się i burzy ks. Walczak. Nie ma co ukrywać jednak, że w jego wypowiedzi jest ziarnko prawdy. Zauważyli to internauci, którzy gorąco popierają każde słowo duchownego w walce z PiS. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Duda cierpi na chorobę filipińską?! Szokujące nagranie krąży po sieci
  2. Nie żyjesz z ojcem swojego dziecka? Nie dostaniesz 300 plus
  3. Temat raka trzustki powraca jak bumerang. Opozycja atakuje Kaczyńskiego
  4. Rasy psów, które nie gubią sierści. Lista i galeria
Następny artykuł