Każdy potrzebuje chwili odpoczynku. Nawet przywódca takiego mocarstwa jak Rosja. Dlatego Władimir Putin wybrał się na dwudniowe wakacje. Prezydent wybrał się w towarzystwie jednego z najbliższych współpracowników. Wziął też ze sobą fotografa.

Prezydenckie wakacje potrzebują odpowiedniego uwiecznienia. Władimir Putin wie doskonale, jak ważne jest, żeby jego obywatele widzieli w nim wszystko, co najlepsze. Dlatego prócz generała Szojgu, rosyjskiego ministra obrony narodowej, na wakacje został zaproszony fotograf.

Krótkie wakacje Putin spędził bardzo aktywnie. Wybrał się do Tuwy, autonomicznej republiki Federacji Rosyjskiej w azjatyckiej części państwa. Wakacje na łonie natury prezydent Rosji spędził na łowieniu ryb (także pod wodą, z kuszy), pływaniu, ale także na odpoczynku.

Władimir Putin chętnie prezentuje swoje ciało, co ma zapewne pokazać, że jest silny i zdrowy. Ponadto to już kolejny raz, kiedy na wakacje prezydent jedzie gdzieś do Federacji Rosyjskiej. To zapewne ma służyć popularyzacji swojego kraju i dowiedzenia, że nie trzeba wyjeżdżać za granicę, żeby dobrze i przyjemnie spędzić czas.

fot. TASS

ZOBACZ TAKŻE:

https://www.youtube.com/watch?v=hE8DTQ0wSsc

...

Zobacz również