Bałtyk wyrzucił coś makabrycznego. Policjanci niemal zemdleli na sam widok

Bałtyk wyrzucił coś makabrycznego. Policjanci niemal zemdleli na sam widok

Wakacje nad morzem kojarzą się nam z przyjemnością, słońcem i długo oczekiwanym relaksem. Jednak dla dwóch rodzin z powiatu żywieckiego tegoroczne wczasy skończyły się wielką tragedią. Bałtyk "wyrzucił" niedawno w Łebie coś strasznego. Wezwani na miejsce policjanci oniemieli.

Wakacje nad morzem miały być dla trójki turystów z gór, dwóch 18-latek i 21-latka, świetną przygodą. Zamiast cieszyć się po sezonie słońcem i morskim powietrzem, spotkały ich rozpacz i niedowierzanie. Przyjezdni wybrali się nad morze w nocy 4 września. Policja relacjonowała, że trójka kąpała się w pobliżu falochronów, czyli w miejscu, gdzie obowiązuje zakaz kąpieli. Podobnych sytuacji było w tym roku więcej.

To nie miały być takie wakacje nad morzem

Jedna z dziewczyn i chłopak utonęli w morzu, tylko jedną z nastolatek cudem udało się uratować. Dziewczyna porwana przez fale zmarła w wyniku utonięcia. Służby nurkujące wyłowiły ją jeszcze tej samej, feralnej nocy. Aż do godzin porannych nie znaleziono jednak ciała chłopaka. Zwłoki odnaleziono dopiero teraz, w kanale portowym Łeby. O tym, że w morzu topią się ludzie, zawiadomił służby przypadkowy przechodzień. To dzięki temu ratownikom udało się ocalić nastolatkę. Odratowana dziewczyna od razu wskazała, że oprócz niej w pobliżu topią się jeszcze dwie osoby. Na ratunek zabrakło jednak czasu. W akcji brały udział jednostki brzegowej służby ratunkowej, straży granicznej i straży pożarnej. Niestety, to zaledwie jedno z wielu tragicznych wydarzeń nad polskim morzem w tym roku. Tylko przez chwilę nieuwagi jedna z rodzin odpoczywających w Darłówku Zachodnim straciła trójkę swoich dzieci. One również kąpały się niedaleko falochronu, do tego przy wysokich falach.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Świadek tragedii w Darłówku przerywa milczenie. Internet chce go zlinczować
  2. Z wody wydobyto ciało bez głowy i rąk. Nie to jednak jest najgorsze
  3. Kolejna makabra nad polskim morzem. To, co wyrzucił Bałtyk, mrozi krew w żyłach
  4. To już czarna seria. Kolejna tragiczna śmierć nad morzem
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News