Turystki chciały zrobić zwykłe selfie. Uwieczniły na zdjęciu coś, co pomogło schwytać przestępczynię

Turystki chciały zrobić zwykłe selfie. Uwieczniły na zdjęciu coś, co pomogło schwytać przestępczynię Źródło: pixabay/pasja1000

Wakacje okazały się dla dwóch turystek wyjątkowo zaskakujące. Kiedy robiły sobie zdjęcia, przez przypadek uwieczniły na nim coś, co okazało się wyjątkowo przydatne i pomogło schwytać przestępców.

Wakacje są okresem, w którym powinniśmy zachować wzmożoną ostrożność. To, że mamy przerwę od szkoły czy pracy, nie oznacza, że przestępcy robią sobie urlop, dlatego na wyjazdach powinniśmy szczególnie uważać. Dwie turystki nie wzięły sobie tego typu porad do serca, ale za to przez przypadek uchwyciły przestępstwo, podczas robienia modnego selfie.

Pechowe wakacje dla dwóch turystek

Tajka Nina zaprosiła swoją koleżankę Toi do Londynu, na wspólne zwiedzanie miasta. Obie turystyki podczas wypadu do stolicy Anglii nie pilnowały przesadnie swoich bagaży, co szybko zwróciło uwagę gangu kieszonkowców. Trzy młode dziewczyny trudniące się okradaniem nieuważnych turystów, wzięły sobie Tajki na cel.

Nina i Toi przechodząc obok Cambridge Circus kręciły przy pomocy selfie-sticka pozdrowienia dla swoich przyjaciół. Ten szczegół umknął uwadze złodziejek, które przystąpiły do akcji, mimo że były cały czas nagrywane. Jedna z członkiń szajki przy pomocy torby zakryła swoją wspólniczkę, która zaczęła wyciągać portfel z torebki turystki. Po chwili podeszła trzecia członkini gangu i przemyciła skradziony przedmiot z dala od dwóch złodziejek. W skradziony portfelu było 400 funtów, czyli niecałe 2000 zł.

Przez przypadek złapały złodziejki na gorącym uczynku

Dzięki temu, że całe zajścia nagrano, udało się nagrać twarze uczestniczek kradzieży. Tajki, gdy zorientowały się, że zostały okradzione, przejrzały jeszcze raz swoje nagrania i znalazły moment, w którym uchwyciły gang złodziejek.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Od razu zgłosiliśmy to policji. Poprosili mnie o lokalizację, w której to się stało, a także wysłaliśmy im film. Nie sądzimy, byśmy odzyskały pieniądze. Chcemy być jednak pomocne i pokazać, co dzieje się w mieście - skomentowała zajście turystka.

Dzięki nagraniu prawdopodobnie policja będzie w stanie postawić złodziejkom zarzuty, jeśli oczywiście uda się je złapać. Tajki teraz już wiedzą, jaki błąd popełniły i przestrzegają turystów przed kieszonkowcami oraz proszą internautów o wzmożoną ostrożność.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dramat Aleksandry Kwaśniewskiej! Po latach zdradziła bolesną tajemnicę o swoim ojcu i aborcji
  2. Anna Komorowska w dniu ślubu z Bronisławem wyglądała jak milion dolarów! Ujawniono ich zdjęcie ślubne. Nie poznacie prezydenta!
  3. Dieta ziemniaczana podbija sieć. Trwa kilka dni, a jej efekty powalają na kolana
  4. Gdzie mieszkała Edyta Górniak zanim zdobyła sławę? Bardzo biedne warunki, aż ciężko uwierzyć, że tu dorastała gwiazda
  5. Dominika Gwit wpadła w furię. "Jestem piękną kobietą"; "Mam to w d*pie!"
  6. Media obiegły porażające informacje o zdrowiu aktora "Paździocha z Kiepskich". Te zdjęcia mówią wszystko                

Źródło: Fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News